Jednym z najłatwiejszych do wykonania, uniwersalnych i stylowych rodzajów marihuany jest piękna kurtka pedicure, która od dawna stała się klasyką. Nie musisz wyrastać długimi paznokciami na stopach, które wyglądają brzydko, nie wspominając już o higienie. Aby francuski pedicure na nogach wyglądał pięknie, trzeba mieć krótkie, zadbane paznokcie, które będą wyglądać jeszcze atrakcyjniej, jeśli odświeżą je "uśmiechem".

Stylowy francuski design

Biały french-manicure wymaga po prostu doskonałego stanu płytek i stóp w ogóle! Nawet najmodniejszy projekt nie uratuje sytuacji, jeśli stopy nie są regularnie leczone za pomocą peelingu, peelingu, pumeksu, pilników do paznokci i innych narzędzi potrzebnych do pielęgnacji. Pozbywanie się naskórka za pomocą specjalnych narzędzi, dzięki czemu paznokcie mają idealnie symetryczny kształt - te warunki dla kurtki są obowiązkowe.

Francuski klasyczny biały pedicure jest dobry ze względu na swoją wszechstronność. Dzięki temu projektowi paznokci można bezpiecznie nosić dowolne ubrania i buty. Dzięki śnieżnobiałym uśmieszkom na wolnych końcach płytek paznokcia, opalona skóra jest wyjątkowo podkreślona. Z tego powodu wiele dziewcząt w sezonie wiosenno-letnim dokonuje wyboru na korzyść kurtki.

Pedicure french1Kurtka do pedicure2Pedicure french3
Pedicure french4Pedicure french5Pedicure french6

Nie jest już tajemnicą, że francuski pedicure nie może być tylko biały. Francuski pedicure koloru wygląda nie gorzej niż klasyk. Jednak kolorystyka nie może być nazwana uniwersalnie, a to oznacza, że ​​projekt french manicure powinien pasować do schematu kolorystycznego sukienki. Styliści oferują wybór i połączenie ulubionych kolorów i odcieni lakierów, wcielając w rzeczywistość najbardziej odważne pomysły projektowania paznokci. Doskonałym rozwiązaniem dla romantycznej cebuli w pastelowych kolorach jest różowy french-pedicure z kryształkami, kamieniami lub białymi kropkami wykonanymi z białego lakieru na granicy śnieżnobiałego obramowania. Zastępując różowy kolor miętową lub turkusową, można uzyskać doskonały wybór pedicure plażowy, który nie pozostanie niezauważony. Francuski pedicure z dżetów nadaje się również jako akcent wieczorny wygląd . W tym przypadku nie jest zabronione stosowanie brokatów, błyszczących lakierów brokatowych, jak również czarny lakier dla głównej powłoki.

Pedicure french7Pedicure francuski 8Pedicure french9
Pedicure francuski 10Pedicure french11Pedicure francuski 12

Pomimo chęci zwięzłości, która dotknęła i projektowania gwoździ, udoskonalone modelowanie jest nadal istotne. Ponieważ możliwości projektowe są nieco ograniczone przez długość gwoździ, zwykle dekorują one gwóźdź na dużym palcu za pomocą listwy.

Funkcje wykonania french-pedicure

Aby stworzyć ten elegancki wzór paznokci, możesz skorzystać z jednego z dwóch sposobów. Jeśli nie masz specjalnych umiejętności, powinieneś spróbować zrobić francuski pedicure, używając specjalnych szablonów. W tym celu paznokieć pokryty jest lakierem bazowym, a następnie głównym lakierem, a po całkowitym wyschnięciu szablonem narysuj pasek na wolnym końcu. Doskonała alternatywa - naklejki pokryte przezroczystym lakierem na górze. Druga metoda wymaga umiejętności, ponieważ biały "uśmiech" jest malowany pędzlem. Jednocześnie ważne jest, aby był symetryczny, a nawet na wszystkich paznokciach.

Jednym z problemów, z którymi boryka się miłośniczka francuskiej kurtki, jest to, że biały pasek, wykonany ze zwykłego lakieru, jest szybko usuwany i rozdrabniany. Nie stanie się tak, jeśli francuski pedicure jest żelkotowany lub równoważny. Ten pedicure będzie trwać na paznokciach wiele razy dłużej, nie tracąc atrakcyjności.

Pedicure francuski 13Pedicure francuski 14Pedicure francuski 15
Pedicure francuski16Pedicure francuski17Pedicure francuski 18