Wraz z początkiem zimnego okresu, modne swetry stają się jednym z najważniejszych elementów odzieży dla dziewczynek. Oczywiście w arsenale każdej kobiety musi być kilka takich rzeczy. Jednak wraz z nadejściem nowego sezonu każda dziewczyna chce zaktualizować lub zmienić ubranie całkowicie. Dlatego pytanie o to, które damskie swetry będą modne w 2013 r., Staje się bardzo istotne.

Modne damskie swetry

Oczywiście najmodniejsze są swetry z dzianiny. W tym sezonie wielką wagę przywiązuje się do wzorów i materiałów, z których wykonany jest model. Najpopularniejsze wzory na sweter z dzianiny to grube warkocze, masywne aranżery i wolumetryczne dzianiny. A sam model lepiej wybrać z grubej przędzy, która w tym samym czasie w oprawie wygląda luźno, co nie czyni szorstkiego swetra. Jeśli chodzi o sam styl, najczęściej występowały w 2013 roku pulowery wydłużone tuniki i męskie swetry.

Po dzianinowych modelach dzianinowe swetry stały się bardzo popularne. A jeśli w dzianinach przywiązywano dużą wagę do wzoru, to w modelach dzianych projektanci kładli większy nacisk na sam styl. W 2013 roku projektanci mody wyróżniają trzy style dzianinowych swetrów, jako najmodniejsze - podłużne tuniki z wolumetrycznym gardłem, asymetryczne modele i proste raglany. Te ostatnie są bardzo popularne nie tylko ze względu na prostotę, ale także praktyczność. Asymetryczne swetry są bardziej odpowiednie na imprezy lub wyjścia, a w tunikach będzie ci wygodnie w każdej sytuacji.

Darmowe swetry są dość popularne w tym sezonie. Można je łatwo założyć na dzianinowym golfie i jako niezależną rzecz. Luźne swetry z kolekcji 2013 wyróżniają się niezwykłym krojem. Najczęściej jest to nierówne dno lub rękaw nietoperza.

Swetry 2013 1Swetry 2013 2Swetry 2013 3
Swetry 2013 4Swetry 2013 5Swetry 2013 6
Swetry 2013 7Swetry 2013 8Swetry 2013 9