W sezonie kąpielowym 2013 należy zwrócić szczególną uwagę na solidne zamknięte stroje kąpielowe. Szeroka gama takich strojów pozwoli Ci wybrać model dla każdej figury, podkreślić wszystkie zalety i ukryć wady. Dobrze dobrany, piękny, zamknięty strój kąpielowy pozwoli każdej kobiecie poczuć się kobieco i nieodparcie na plaży.

Wybieramy strój kąpielowy dla Twojej figury

Damskie stroje kąpielowe w zależności od kroju są podzielone na kilka typów, z których każdy jest odpowiedni dla określonego rodzaju figury:

  1. Bando - strój kąpielowy bez ramiączek, wizualnie skraca górną część sylwetki. Jest odpowiedni dla kobiet z dużym biustem i szerokimi biodrami.
  2. Mayo - rodzaj solidnego stroju kąpielowego, który wygląda dobrze na prawie każdej figurze. W takich modelach dekolt w kształcie litery V lub w kształcie litery V oraz paski mocowane (przyszyte do stanika lub przymocowane ozdobnymi kółeczkami).
  3. Tank - ma sztywne miseczki, które dobrze podtrzymują klatkę piersiową - świetny wybór dla kobiet o dużych piersiach. Kolejny charakterystyczny detal zbiornika - szerokie, jednoczęściowe paski. Ten model sprawia, że ​​postać jest bardziej smukła.
  4. Halter - w takich strojach kąpielowych, z reguły pasy są związane na szyi, a ramiona wydają się szersze, a także dobrze wspiera klatkę piersiową. Modelowy kantary balansuje postać z pełnymi biodrami.
  5. Plandzh - zamknięty kostium kąpielowy z głębokim dekoltem i dużym dekoltem. Model ten optycznie powiększa klatkę piersiową i podkreśla talię.
  6. Monokini - model kostiumu kąpielowego, w którym góra i dół są połączone paskiem tkaniny lub ozdobnym łańcuchem. Modele całkowicie zamknięte stroje kąpielowe, ale z wycięciami na bokach odniósł się także do monokini. Drugi typ monokini sprawia, że ​​sylwetka jest bardziej smukła, zamyka żołądek.
  7. Sium-dress - stroje kąpielowe z krótką spódniczką, które po pierwsze, nadają kostium kąpielowy interesujący wygląd, a po drugie pomagają ukryć wady na biodrach.
Modne kolory 2013

Nie ma żadnych ograniczeń w doborze koloru, choć głównym tematem tego sezonu są zamknięte kostiumy kąpielowe dla kobiet w 2013 r. W jaskrawych kolorach. Połączenie jasnych, nasyconych kolorów z kojącymi pastelowymi tonami jest również bardzo ważne.

Zamknięte stroje kąpielowe znanych marek w 2013 roku to modele w różnych stylach, gładkie, kolorowe, z nadrukami. Modne zamknięte stroje kąpielowe w sportowym stylu z wkładkami w kolorze niebieskim, czarnym, białym lub szarym są zawsze aktualne. Forma takich strojów kąpielowych jak zwięzłe i wygodne, jak to możliwe. Solidne stroje kąpielowe z jaskrawymi wzorami w postaci abstrakcji, zwierząt lub etnicznych nadruków wyglądają bardzo chwytliwie. Grochy, komórki, ukośne i poziome pasy powracają w modzie.

Faworytami sezonu są monochromatyczne stylowe, zamknięte kostiumy kąpielowe - białe i czarne z wycięciami na plecach i bokach. Te kostiumy kąpielowe nadają kobiecej figurze smukłości i wdzięku.

Popularne w 2013 r. Modne zamknięte stroje kąpielowe w stylu "retro" i "vintage". Modele takie mają bardzo powściągliwy krój: bez głębokiego dekoltu i wysokich wycięć na biodrach. Atrakcyjna sylwetka jest tworzona za pomocą pompek push-up. Szczegóły kostiumu kąpielowego można łączyć z ozdobnymi kółeczkami - dzięki temu model jest bardziej interesujący.

W modnych strojach kąpielowych bez ramiączek iz paskiem na ramieniu, z cienkimi lub szerokimi paskami, to znaczy, że kobiety mają możliwość wyboru modelu na każdy gust i dowolną figurę.

W 2013 roku projektanci udekorowali modele damskich kostiumów kąpielowych z broszkami, cekinami, cyrkoniami, paskami, marszczeniami i koronkami, draperie, dzięki którym damskie stroje kąpielowe wyglądają jak ekskluzywne, wyrafinowane stroje.

Zamknięte stroje kąpielowe 2013 1Zamknięte stroje kąpielowe 2013 2Zamknięte stroje kąpielowe 2013 3
Zamknięte stroje kąpielowe 2013 4Zamknięte stroje kąpielowe 2013 5Zamknięte stroje kąpielowe 2013 6
Zamknięte stroje kąpielowe 2013 7Zamknięte stroje kąpielowe 2013 8Zamknięte stroje kąpielowe 2013 9