Sezon na plaży na świeżym powietrzu to doskonały powód, aby nie tylko pływać, opalać się i grać w siatkówkę plażową, ale także okazywać poczucie stylu w całej okazałości. Wiele dziewcząt chce dzisiaj nie tylko być stylowymi, ale także podkreślać ich kobiecość i seksualność. W 2013 r. Pomoże to szczupłym strojom kąpielowym - takim kostiumom kąpielowym, które otworzą ciało jak najwięcej.

Najbardziej popularne szczery stroje kąpielowe 2013

Sezon bikini to czas pięknych ciał, demonstrujących się dla podziwu wszystkich. Najbardziej krzykliwe stroje kąpielowe mogą być noszone tylko przez odważne dziewczyny - takie elementy garderoby plażowej naprawdę nie są dla wszystkich, kobiety mody z idealną sylwetką mogą sobie na nie pozwolić. Jednak dziewczyna, która zdecydowała się ją nosić, niekoniecznie chce podkreślać celową seksualność.

Modele z otwartymi strojami kąpielowymi z reguły należą do bikini - oddzielnie od dołu i od góry. Ale szczerość na tym się nie kończy. Małe łaty pokrywające niektóre części ciała, cienkie sznurowadła, które są prawie niezauważalne na opalonym ciele - wygląda na to bardzo szczery strój kąpielowy. Bikiniowy strój kąpielowy może mieć stanik w postaci trójkątów z tkaniny, zbierających się na sznurku lub - co jest szczególnie modne w tym sezonie - topowy gorset bez ramiączek, dzięki specjalnej konstrukcji i krojowi. Te staniki wyglądają bardzo kobieco, otwierając ramiona. Ponadto, nie ma żadnych pasków z pasków trykotu na ramionach i karku z oparzeniem słonecznym. Prawdziwy strój kąpielowy może mieć majtki-poślizgnięcia, które również składają się z strzępów materiału, trzymanych na ramiączkach lub superskowych poślizgów z wysokimi szczelinami na nogi. Klasyczna opcja dla szczerego stroju kąpielowego - stringi majtki.

Jednak otwarty strój kąpielowy niekoniecznie jest bikini. Specjalna hybryda skumulowanego i rozszczepionego trykotu - monokini - ma również wiele bardzo szczerych modeli: góra i dół są połączone w zespolony zespół z dodatkowymi szmatami lub wstążkami, koronką, paskami. Takie modele wyglądają bardzo seksownie i korzystnie podkreślają godność postaci przy właściwym doborze takiego kostiumu kąpielowego.

Stroje kąpielowe Frank, otwierające maksymalną powierzchnię ciała, pozwalają cieszyć się wodą i pełnym opalaniem. Frank strój kąpielowy na plaży, czy to w metropolii, poza miastem lub w ulubionym ośrodku, dziś można zobaczyć częściej. Tak, a gwiazdy nie mają odwagi cieszyć się wszystkimi przyjemnościami wakacji na plaży - słynne kobiety w szczerych strojach kąpielowych są często widziane przez turystów lub paparazzi.

Modne szczere stroje kąpielowe 2013

Więc szczere stroje kąpielowe w tym sezonie przeżywają prawdziwą falę popularności. Projektanci mody nie ignorowali moda na plażę Poza popularnymi strojami kąpielowymi w stylu retro i jaskrawymi modelami sportowymi, które były bogate na wybiegach w ramach letnich kolekcji plażowych, zaprezentowano modne eleganckie stroje kąpielowe w różnych kolorach i kształtach. Najpopularniejsze kolory strojów kąpielowych w sezonie 2013:

  • niebieski (turkusowy, wodny);
  • żółty;
  • koralowiec
  • różowy (fuksja);
  • czerwone (czerwone stroje kąpielowe są już uważane za klasyczne, szczupłe kostiumy kąpielowe);
  • fioletowy
  • jasnozielony;
  • czarny;
  • biały (wygląda na opalone ciało, szczególnie eleganckie i szlachetne).

Oprócz monochromatycznych kolorów, modne stylowe kostiumy kąpielowe z nadrukami i akcesoriami - koraliki, cyrkonie, koronki, kolory w postaci owoców, jagód, kolorowych pasków, pasków i innych odpowiednich kolorów są w modzie.

Szczery strój kąpielowy 2013 1Szczery strój kąpielowy 2013 2Szczery strój kąpielowy 2013 3
Szczery strój kąpielowy 2013 4Szczery strój kąpielowy 2013 5Szczery strój kąpielowy 2013 6
Szczery strój kąpielowy 2013 7Szczery strój kąpielowy 2013 8Szczery strój kąpielowy 2013 9