Natasha Poly jest dziś popularnym modelem mody, uroczą dziewczyną o niezwykłym wyglądzie i jednym z najpopularniejszych modeli na świecie. Jej pierwszy debiut miał miejsce w 2004 roku, a od tego czasu nowoczesny przemysł mody był dosłownie zafascynowany talentem młodej słowiańskiej gwiazdy.

Biografia Natasha Poly

Natalya Polevshchikova urodziła się w Permie 12 lipca 1985 roku w rodzinie prostego rosyjskiego inżyniera i policjanta. W szkole dobrze się uczyłem, starając się być pierwszym i najlepszym we wszystkim. W 2000 roku po raz pierwszy przyjechała do Moskwy na konkurs Why Not organizowany przez agencję modelek z Mediolanu. Na nim Natasza zajęła drugie miejsce. Od tego momentu jej kariera zaczęła gwałtownie wzrastać. Niemal natychmiast Natasha Poly wyjechała do Mediolanu, aby nakręcić drugą linię Filozofii od Alberty Ferretti. W wieku 18 lat podpisała kontrakt z Women Management - mediolańskim oddziałem agencji New York Agency, z którą nadal współpracuje w tym czasie. Wkrótce pojawiający się model Natasha Poly był już zaangażowany w ponad 50 pokazów kolekcji w jednym sezonie.

Życie osobiste Natasza Poly

Ważnym wydarzeniem w życiu dziewczyny był ślub Natashy Poly i biznesmena Petera Beckera, który odbył się 15 kwietnia 2011 roku. Ta jasna uroczystość była obchodzona przez dwa dni. Pierwszego dnia odbyła się uroczysta ceremonia małżeństwa i uroczysta kolacja w St. Tropez w hotelu Byblos. Drugiego dnia nowożeńcy nowożeńcy zaprosili wszystkich swoich gości na brunch.

Natasha Pauley wygłaszała ślubną przysięgę w sukience Givenchy, eleganckiej śnieżnobiałej sukni z głębokim dekoltem na plecach. Autorem tej sukienki był sławny Ricardo Tisci. Fryzura Natasza Poly została ozdobiona przeplotem żywych kwiatów. Topowy model zamiast klasycznego bukietu ślubnego dawał pierwszeństwo oryginalnej bransoletce wykonanej z kwiatów, z którą prawie nigdy się nie rozstała.

Natasha Poly Style

Styl casual Natasha Poly jest uznawany za jeden z najlepszych dzięki połączeniu prostoty i szyku. Ma na celu osiągnięcie równowagi między modną i praktyczną odzieżą. Czarny to główny kolor w jej garderobie. Łącząc to z jasnymi i kolorowymi rzeczami, Natasha osiągnęła harmonię we własnym stylu, skutecznie podkreślając jej seksualność i elegancję.

Podczas nakładania makijażu, Natasha Poly zwykle podkreśla jej zakrzywione usta, używając jasnej szminki w różnych odcieniach, a także piękne oczy i wyraziste kości policzkowe, które nadają jej klasyczny, delikatny wygląd.

Wybieg

Tajemnicza dziewczyna, Natasha Poly, jest uważana za prawdziwego profesjonalistę na podium. Piękny wygląd, talent i pewność siebie natychmiast rzucają wszystkich europejskich projektantów mody. Pierwsza praca z Alberto Ferretti natychmiast podniosła ocenę rosyjskiego modelu, zmuszając do zwrócenia większej uwagi na siebie. Po pewnym czasie Natasha reprezentowała już takie marki, jak La Perla i Louis Vuitton, zdobywając jeszcze większą sławę. Ważnym krokiem w jej karierze było zaproszenie do udziału w pokazie mody popularnej marki Victoria's Secret. Po zdobyciu sławy i popularności, a także uznania jej mistrzostwa, Natasha Poly stale angażowała się w kampanie reklamowe najbardziej znanych marek, takich jak Gucci, Chanel, Versace, Dolce & Gabbana i wiele innych. Niemal równocześnie rosyjski model zaczął pojawiać się na okładkach i stronach najpopularniejszych magazynów, między innymi Vogue, Glamour, W i ELLE.

Natasha Poly 1Natasha Poly 2Natasha Poly 3
Natasha Poly 4Natasha Poly 5Natasha Poly 6
Natasha Poly 7Natasha Poly 8Natasha Poly 9