Damskie skórzane tenisówki pojawiły się ostatnio w garderobie płeć piękności. Przez długi czas były to męskie buty. Ale XX wiek poprawił to nieporozumienie.

Skórzane trampki: trochę historii

Dzisiaj wiele dziewczyn nie może się obejść bez tego buta. Zyskał swoją dystrybucję na początku ubiegłego wieku z powodu powszechnej pasji sportowej. Pierwsza para odpadła z linii montażowej US Rubber Company (Ameryka), a nieco później jego doświadczenie było kontynuowane przez Converse. Converse Sneakers Dziś jest kultowym obuwiem znanym na całym świecie. Ma szeroką gamę modeli i doskonałą jakość, testowane przez więcej niż jedno pokolenie modnych kobiet.

Szybko podbijając sale gimnastyczne, korty i stadiony, trampki wychodzą na ulice i zmieniają się, zmieniając z butów sportowych w przypadkowe buty. Projektanci aktywnie zaczynają używać skóry, zamszu jako głównego materiału, zamiast zwykłych tkanin.

Potrzebne są różne tenisówki, różne trampki są ważne.

W dzisiejszych czasach dziewczęta, nawet te dalekie od sportu, obnoszą się w tenisówkach na klinach, na piętach, na platformie, w wysokich skórzanych tenisówkach. Łączą je z:

Ten but stał się doskonałym dodatkiem do wizerunku z lat 50-60, doskonale uzupełnia strój z lat 70., podkreśla ubrania z lat 90-tych. Nawiasem mówiąc, noszenie takich butów jest dozwolone nawet na gołych nogach, ale możesz nosić je z kolorowymi legginsami lub regularnymi rajstopami.

W zależności od preferencji kolorystycznych ich kochanki, skórzane buty mogą być czerwone, czarne, białe, brązowe, a nawet wielokolorowe. Wybór jest ograniczony tylko kombinacją z głównym strojem i, oczywiście, statusem wydarzenia.W niektórych modelach można całkowicie przejść na imprezę klubową lub spotkać się ze znajomymi w barze. Jest to możliwe dzięki projektantom, którzy ozdabiają trampki dżetami, zamszem, różnymi kleistymi sznurowadłami i sznurowadłami.

Specjalnie dla tych, którzy chcą podkreślić swój niepowtarzalny styl, są wydawane skórzane buty "Ash". Są to bezczelne buty o charakterze i niezapomnianym "wyglądzie".

Skórzane trampki z prawdziwej skóry - wybór młodych, stylowych, energicznych dziewczyn, które zawsze są w trendach. Pomimo swojej sportowej przeszłości, zawsze wyglądają elegancko, są wygodne i wygodne, nadają się do różnych ubrań. Należy zauważyć, że trampki można nosić nie tylko latem. Szyte ze skóry, ocieplone futrem, mogą stać się niezbędne podczas zimowych spacerów.

Skórzane tenisówki 1Skórzane tenisówki 2Skórzane trampki 3
Skórzane buty sportowe 4Skórzane tenisówki 5Skórzane tenisówki 6
Skórzane tenisówki 7Skórzane tenisówki 8Skórzane tenisówki 9