Ścisła sukienka powinna być każdą kobietą, ponieważ nie jest to przejazd klasyczny, który zawsze ma znaczenie. Jednak dzisiaj, z powodu obfitości stylów i modeli, każda kobieta mody może wybrać dla siebie odpowiedni strój.

surowe sukienki1surowe sukienki4surowe sukienki2
Ścisła elegancja

Ci, którzy wierzą, że ubrania służbowe są nudne, są głęboko w błędzie, ponieważ każda kobieta chce złapać entuzjastyczne poglądy mężczyzn i kobiet. Aby nie zamieniać się w "szarą mysz biurową", musisz pokazać poczucie stylu i włącz swoją wyobraźnię, nie zapominając o uwzględnieniu wymagań firmy, w której pracujesz.

Piękna, surowa suknia biznesowa to przede wszystkim elegancja i szyk. Ponieważ niektóre firmy nie zezwalają na noszenie biżuterii i innych biżuterii, projektanci koncentrują się na talii, którą można podkreślić za pomocą dopuszczalnych akcesoriów. Na przykład może to być prosta sukienka midi o prostym kroju, która zamienia się w duet z cienkim paskiem i butami na wysokim obcasie. Ale jeśli chcesz stać się najbardziej atrakcyjnym pracownikiem, to beżowy produkt z czarnymi rękawami i pionowymi wstawkami po bokach wizualnie stworzy idealne parametry, podkreślając Twoją kobiecość i zmysłowość.

Dziewczyny, które pracują w bardziej lojalnych firmach o mniej rygorystycznych wymaganiach, mają miejsce do wędrowania. Surowe stroje można rozcieńczyć dekoracjami, zmiękczając tam najbardziej nudne kolory. Na przykład, ubrana w szarą sukienkę ze srebrnym odcieniem i tuż nad kolanami, możesz uzupełnić wizerunek długiego czarnego naszyjnika z dużym kwiatem. Po podniesieniu butów z wysokimi obcasami do zespołu, wykonując piękny makijaż i fryzurę, a teraz jesteś wyjątkowy i niesamowicie atrakcyjny.

Innym ważnym trendem jest surowy strój z białym kołnierzem, którego modele zostały pokazane na światowych wybiegach znanych projektantów. Żywym przykładem była kolekcja Valentino, wyróżniająca się ścisłym minimalizmem i złożonym krojem. Na przykład czarna krótka sukienka z białym koronkowym kołnierzykiem i mankietami wygląda dość surowo, z nutą elegancji dzięki dekoracyjnemu wykończeniu. A ci, którzy lubią bardziej kobiece obrazy, powinni zwrócić uwagę na dopasowany model ciemnoniebieski. Kołnierzyk z oryginalnym wykrojonym dekoltem i mankietami nadaje obrazowi pewną solidność, pewność i urok, a eleganckie linie produktu podkreślają delikatność i atrakcyjność jego właściciela.

Jeśli chodzi o zakres kolorów, najlepiej wybrać surowe sukienki w klasycznych i dyskretnych kolorach. Czy to czarny, biały, szary, beżowy, brązowy, granatowy, czy może być kombinacją kilku odcieni.

surowe sukienki3surowe sukienki5surowe sukienki6
surowe sukienki7surowe sukienki8surowe sukienki9
surowe sukienki10surowe sukienki11surowe sukienki12