Amerykańskie kurtki uniwersyteckie są niezwykle popularne wśród młodych ludzi. Jeśli początkowo były postrzegane jako sporty wyłącznie sportowe, dziś kurtka uniwersytecka sprawnie uzyskała bardziej uniwersalne funkcje i idealnie pasuje do innych stylów.

Uniwersytet kurtki damskie : w co je nosić?

  1. Jeśli zdecydujesz się na zakup wyłącznie sportowego modelu uniwersyteckiej kurtki bomber, który charakteryzuje się brakiem wszelkiego rodzaju rysunków, będziesz musiał nosić go z ubraniami w tym samym sportowym stylu. Najlepiej nadają się koszulki i topy, t-shirty i raglany. Jeśli chodzi o rozwiązanie kolorystyczne, możesz wybierać ubrania w jednym kolorze lub grać na kontrast. Dolna część zespołu może być inna. Oczywiste jest, że amerykańskie marynarki bombowe z kurtki uniwersyteckiej są bardzo dobrymi przyjaciółmi z dżinsami. W ciepłym sezonie można je zastąpić szortami lub bryczesy modowe .
  2. Bardziej sportowy wygląd dzięki spódnicy. Kurtka typu bomber kurtka sugeruje bardzo niewiele długości: albo do kolan, albo wyżej. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednią kombinację kolorów. Tandem kurtki z monofoniczną spódnicą o stłumionym kolorze będzie wyglądał pięknie. Na stopach możesz nosić buty lub tenisówki.
  3. Kurtka skórzana dla kobiet - kurtka uniwersytecka - jest całkowicie niesportowa. Dla niej w parze lepiej wybrać swetry z dzianiny i skarpetki, ciepłe koszule. Ten detal garderoby został zaprojektowany na sezon wiosenny i jesienny. Podobnie jak w pierwszym przypadku, spodnie i spodnie capri będą bardzo przydatne. Ale różnorodność stylów i długości spódnic jest znacznie szersza. Amerykańskie kurtki uniwersyteckie, kurtki Vars Bomber w połączeniu z krótkimi spódnicami wyglądają na zabawne, a maksymalna długość pozwala na stworzenie bardziej kobiecego, a nawet przytulnego wyglądu.

Kurtka uniwersytecka w tym roku

Jeśli rzecz jest popularna i uniwersalna, to jest po prostu skazana na pozostanie tak przez więcej niż jeden sezon. Na przykład słynna marka sportowa Nike w nowym sezonie nieznacznie zmieniła szczegóły schematu cięcia i kolorów. Kurtka bombowa Nike jest wykonana w stylu minimalistycznym, w kolorze czarnym i szarym. Ta wspaniała innowacja idealnie wpasuje się w styl casual.

Jednak brytyjska firma Frimark postanowiła dać pierwszeństwo kierunkowi sportowemu. Znana marka oferuje klasyczne połączenie trzech kolorów, minimalną liczbę pasków lub nadruków oraz zamknięcie przycisku.

Romantyczne dziewczyny powinny polubić model z New Look. Damska kurtka typu bomber z lekkiej kurtki wykonana jest z materiału w całości pokrytego kwiatowym wzorem. Ale wariant takiej kurtki z przeciwnej strony jest lakoniczny i wykonany w kolorze czarnym z kombinacją kilku tkanin.

Kurtka bombowa kurtka uniwersytecka 1Kurtka uniwersytecka Bomber Jacket 2Kurtka uniwersytecka 3 kurtka bomber
Kurtka uniwersytecka Bomber Jacket 4Kurtka uniwersytecka Bomber Jacket 5Kurtka na kurtkę uniwersytecką 6
Kurtka Bomber Jacket na uniwersytet 7Kurtka uniwersytecka Bomber Jacket 8Kurtka kurtka bomber 9