Chociaż początkowo ta część garderoby była przeznaczona tylko dla mężczyzn, z czasem kobiety z powodzeniem ją zapożyczyły i nauczyły się ją nosić. Dzisiaj bluzki i koszule damskie są szyte z różnych tkanin, dla każdego rodzaju figury i etui.

Jaka jest kombinacja bluzek i koszulek damskich?

Są modele na specjalne okazje, na każdy dzień i styl ubioru. Oferujemy jedne z najbardziej udanych opcji, z którymi możesz nosić damskie koszule.

  1. Damska koszulka polo Nie tak dawno temu projektanci tego stylu zaproponowali noszenie odzieży sportowej. Dziś możesz sobie pozwolić na kobiecą koszulkę polo, nawet w biurze. Przede wszystkim prawidłowo wybieramy ją z rysunku: nie powinna ona być zbyt ciasna ani wolna, a brzegi dna powinny znajdować się na wysokości połowy uda. W biurze można nosić marynarki zamiast kurtki, a koszule damskie z kołnierzykiem można włożyć i zapiąć za pomocą guzików. W takim przypadku należy preferować białe lub czarne kolory. W typowy dzień nosić dżinsy lub zwykłe lniane spodnie.
  2. Krótkie koszule damskie mają zwykle zaokrąglone dno. Jeśli sylwetka jest dopasowana, możesz nosić ołówkową spódnicę lub chinos, spodnie lub biodrówki dobrze wyglądające. Jeśli koszulka jest wolna, załóż gorset lub gorset. Stylowe damskie koszule świetnie prezentują się w obcisłych spódnicach lub spodenkach z wysokim stanem.
  3. Czerwone bawełniane koszule dobrze pasują do dżinsów lub prostych spodni. Spodnie mogą być białe lub spokojniejsze odcienie kremu. Ten zespół jest przeznaczony do chodzenia. Bardziej ścisłe połączenie czerwonej koszuli damskiej z klasycznymi spodniami w kolorze czarnym będzie odpowiednie do pracy. Stylowe damskie koszule w czerwonych odcieniach jedwabiu lub satyny w połączeniu z rozkloszowanymi spodniami i szpilkami można założyć na uroczystą okazję.
bluzki i koszule damskie 1bluzki i koszule damskie 2bluzki i koszule damskie 3
bluzki i koszule damskie 4bluzki i koszule damskie 5bluzki i koszule damskie 6
bluzki i koszule damskie 7bluzki i koszule damskie 8bluzki i koszule damskie 9