Trudno przecenić korzyści płynące z bielizny termicznej: zarówno rozgrzewają, jak i odprowadzają wilgoć, więc nie spocicie się w transporcie publicznym czy w sklepie. Ale wiele dziewczyn przed zakupem pyta: jak prawidłowo nosić bieliznę termiczną, aby była wygodna i niezauważalna pod ubraniem? Spójrzmy na to pytanie bardziej szczegółowo.

Jak nosić bieliznę termiczną?

Warstwowa odzież może być zarówno cieńsza, jak i bardziej gęsta. Do normalnego codziennego noszenia lepiej wybrać cienkie modele, aby pod ubraniem nie było widocznej bielizny. A te, które są gęstsze, są zwykle idealne do wędrówek po lesie, polowania, łowienia ryb - tego rodzaju praca, gdy nie ma zbyt aktywnych ruchów.

Zwróć uwagę na kompozycję. Ponownie, do noszenia na co dzień, oglądać bieliznę, która nie byłaby w 100% syntetyczna, ale z dodatkiem bawełny lub nawet wełny. Bielizna termiczna z naturalnych materiałów w kompozycji lepiej się ociepla, a w pełni syntetyczna jest idealna do uprawiania sportu, ponieważ radzi sobie z usuwaniem wilgoci.

jak nosić bieliznę termiczną1

Konieczne jest nakładanie bielizny termicznej na nagie ciało, jak zwykle bielizna na przykład. Tylko w tym przypadku będzie to skuteczne. W żadnym wypadku nie wolno nosić bielizny termicznej na rajstopy i t-shirty, ponieważ wtedy od niego nie będzie żadnego sensu.

Ponieważ bielizna termiczna ma płaskie szwy, w zasadzie można ją nosić pod dowolnym przedmiotem i nie będzie ona widoczna. Spodnie, dżinsy, koszule, t-shirty ... Oczywiście jedyną rzeczą, której bielizna nie nadaje się, są spódnice. Jeśli nie możesz podnieść do niego długiej spódnicy i butów, więc bielizna termiczna nie będzie widoczna i nie zamarzniesz.

Ile mam bieliznę termiczną?

Jak nosić damską bieliznę termiczną, dowiedzieliśmy się powyżej, a teraz porozmawiajmy o tym, ile możesz nosić. Pamiętaj, że bielizna termiczna to nie rajstopy wyszczuplające, w których nie możesz chodzić dłużej niż przez określony czas. Mimo, że to pranie jest tak dobrane, aby idealnie pasowało do kształtu, nic nie uwiera, więc możesz bezpiecznie chodzić w nim przez cały dzień.