Ostatnio zwinięte dżinsy uważano za oznakę złego smaku i prowincjonalizmu. Dzisiaj dżinsy damskie z kolei na szczycie popularności. Jeśli wtedy spodnie zostały wyrzucone wyłącznie dla wygody, teraz jest to jedna z opcji stworzenia stylowego wizerunku.

Jak prawidłowo przekręcić dżinsy?

Istnieje kilka różnych opcji w zależności od modelu spodni i kombinacji z odzieżą. Oto podstawowe sposoby, jak możesz podciągnąć swoje dżinsy:

  • model w stylu "chłopaków" koniecznie, wygląda nie tylko stylowo, ale także kobieco;
  • wszelkiego rodzaju zadrapania lub inne momenty, które powodują, że jeansy są nieco zużyte, "dają polecenie", aby je ukryć, ponieważ jest to opcja zaprojektowana tak, aby stworzyć obraz buntownika lub nieformalnego przywódcy;
  • prawidłowo zakładaj dżinsy w tandemie z butami jak botki, ponieważ nie jest to najlepsza opcja do zakładania nogawek, a mały pasek ze skóry wygląda seksownie i kobieco;
  • Bardzo prostym sposobem na podwijanie dżinsów jest kreatywność: spróbuj rzucić nim w rurę i lekko ugnij dno brzucha, możesz użyć tej metody do każdego rodzaju dżinsów.

Zwinięte dżinsy : w co się ubrać?

Dżinsy z krawatem idealnie pasują do swobodnego, miejskiego stylu swobodnego. Możesz bezpiecznie podnosić spodnie i nosić je z sandałami gladiatora, wysokimi butami lub botkami.

W przypadku butów w sportowym stylu młodzieżowym najlepiej wybrać prosty: t-shirty, topy lub koszulki z męskiego kroju. Torba na ramieniu, plecak, a nawet torba na torebkę doskonale dopełnią obraz.

Jeśli celem jest stworzenie stylowego wizerunku, dżinsy z frekwencją można łączyć ze zwięzłymi, ale bardziej złożonymi rzeczami. Buty na obcasie, bluzka lub top z cekinami, sprzęgło - to wszystko nadaje się na wieczór. W ciągu dnia możesz nosić sweter lub sweterek ze skomplikowaną dzianiną i włożyć obfity worek na nogi, a także buty z obcasami.

Do tej pory niektóre dziewczyny zastanawiają się, czy możliwe jest założenie obcisłych dżinsów. Odpowiedź jest zdecydowanie negatywna. Nie zaleca się obracania modeli dżinsów, takich jak chude lub szczupłe, ponieważ powinny one całkowicie obejmować nogę i nie mogą być zdeformowane.

dżinsy z zawieszką 1dżinsy z rozjazdem 2dżinsy z rozjazdem 3
dżinsy z rozjazdem 4dżinsy z rozjazdem 5dżinsy z rozjazdem 6
dżinsy z rozjazdem 7dżinsy z rozjazdem 8dżinsy z rozjazdem 9