Gipiura jest dziś ważna i, oczywiście, żadna fashionistka nie może przegapić tak interesującej rzeczy, jak spódnica z gipiury obok oczu. Ma wiele zalet:

  1. Dzięki spódniczce z gipiury strój wygląda interesująco dzięki płaskorzeźbie.
  2. Guipure - bardzo kobiecy materiał podkreślający naturalne piękno dziewczyny.
  3. Spódnica gipiurowa może być zarówno solenną, jak i swobodną opcją, bardzo rzadko zależy od stylu - w większości przypadków akcesoria i obuwie odgrywają ważną rolę.

Z czym nosić spódnicę z gipiury?

Spódnica gipiury łączona jest z lekkimi materiałami, które są proste w fakturze, ponieważ gipiury ze względu na wzór i relief wyglądają już zdobione, chociaż w modelu spódnicy nie mogą być ozdoby dodatkowe.

Spódnica z gipiury jest noszona z bluzkami wykonanymi z naturalnych tkanin, koszulek i T-shirtów.

Modele gipiury

Modele spódnic z gipiury są różnorodne, ale dzisiaj następujące style są szczególnie istotne:

  1. Długie spódnice z gipiury. Maxi trend pozwala kobietom nosić bardzo kobiecą i nieco tajemniczą wersję spódnicy z gipiury - na podłogę. Taka spódnica może być solidna lub mieć nacięcia, ale jedynym ważnym warunkiem jest krótka podstawa. Możliwe jest inne rozwiązanie - spodenki spódniczki , gdzie krótkie spodenki z gęstego materiału łączą się z długą spódnicą z peleryną wykonaną z gipiury.
  2. Spódnica z wstawką z gipiury. Wstawienie gipsu jest opcją dla tych, którzy nie przepadają za przezroczystością gipsu: szeroki pasek tej wytłaczanej tkaniny umieszcza się w środku lub na samym dole spódnicy. W tym wariancie interesujący jest model asymetryczny, który ma skróconą długość z przodu i jest delikatnie przedłużany od tyłu.
  3. Puszyste spódnice z gipiury. Spódnica z puszystej gipiury jest dziś wybierana przez fanów domu mody Dolce Gabbana , ponieważ w swojej kolekcji przedstawił kilka modeli puszystych prześwitujących spódnic z gipiury o odcieniach pudrowych.
  4. Gipiura spódnica ołówkowa . Ta spódnica jest skrzyżowaniem stylu biznesowego i romantycznego: sam krój jest dość surowy, ale guipure sprawia, że ​​ta opcja jest bardziej kobieca.
długie spódnice z gipiury 1długie spódnice z gipiury 2spódnice z gipiury, długie 3
długie spódnice z gipiury 4długie spódnice z gipiury 5długie spódnice z gipiury 6
długie spódnice z gipiury 7długie spódnice z gipiury 8długie spódnice z gipiury 9