Ten model nie jest czymś zupełnie nowym. Była popularna prawie 200 lat temu, chociaż była ubrana wyłącznie na rowerach, ponieważ kobiety nie noszą spodni w życiu codziennym. W ciągu ostatnich kilku dekad ponownie zdobyła popularność wśród fashionistek ze względu na oryginalny styl i wygodę. Spodenki z tyłu, spódnica z przodu - takie są krawiectwo tych modeli, swoiste połączenie piękna i wygody. Jest odpowiedni dla dojrzałych kobiet i dziewcząt, podkreślając godność i umiejętnie ukrywając wady figur. Spodenki z krótkimi spodniami doskonale nadają się do całości - usuwają akcent z problematycznych obszarów, wizualnie je zmniejszając. W takim przypadku należy unikać ciasnych górnych i jasnych akcesoriów, a także modeli z kieszeniami na zatrzaski.

Nowoczesne odmiany

Dzisiaj jeansy są szczególnie popularne wśród młodych ludzi. Dlatego spódnice jeansowe są bardzo istotne. Modele młodzieżowe są często skrócone i dopasowane, wysoka talia doskonale podkreśla smukłą sylwetkę. Połącz je najlepiej z jasnymi t-shirty damskie , topy, buty mogą być zarówno niskie, jak i wysokie obcasy. Dla mobilnych i aktywnych dziewczyn nowoczesny rynek oferuje sportowe spodenki. Ten model jest najwygodniejszy, można go nosić podczas treningu oraz w różnych wycieczkach i wycieczkach turystycznych. Wykonany ze specjalnych higroskopijnych materiałów, pozwala skórze "oddychać", a zwiększona wytrzymałość chroni przed pęknięciami i odkształceniami nawet przy znacznym wysiłku fizycznym. Spodenki spodenek stały się popularne odzież tenisowa ponieważ idealnie łączy w sobie wygodę i atrakcyjność wizualną.

Projektanci nie przestają eksperymentować z tymi elementami odzieży, łącząc najlepsze cechy spódnic i spodenek. W nowoczesnych kolekcjach spódnice i spodenki są reprezentowane przez szeroką gamę modeli, w tym:

  • mini spódniczki, szorty;
  • modele z wysokim stanem;
  • wydłużone style;
  • Spodenki w stylu militarnym.

Ze względu na niezwykły styl spódnica-spodenki są często wykorzystywane do tańca. Tutaj są istotne zarówno krótkie, jak i wydłużone modele, głównie jasne kolory. Nie ograniczają ruchów, a jednocześnie przyciągają uwagę tancerza dzięki oryginalnemu szlifowi.

Trendy w tym roku

Letnie spódniczki-spodenki są również bardzo istotne, szczególnie takie odmiany jak mini. Doskonale podkreśli smukłe, opalone nogi, da jej kochankę pewności siebie i wielu podziwianych oczu. Ogólne trendy dyktują wybór spódnic z wysokim stanem, które uznano za popularne w latach 70-tych. Hitem sezonu będzie spódnica-spodenki, które zdecydowanie nie pozostawi obojętną kobiecie mody. Można go nosić do noszenia na co dzień, a także na plażę i rynki zbytu. Lepiej jest łączyć go z jasnymi butami na płaskiej podeszwie, ale na wieczorne spacery można nosić sandały na platformie lub na szerokim obcasie. Od akcesoriów należy preferować szerokie bransoletki, jasne pasy, ale należy unikać koralików i masywnych wisiorków.

Modele tego sezonu bardziej niż kiedykolwiek "kobiece" - szorty-spódnica wykonane z miękkich, miękkich materiałów, pastelowe odcienie.

Popularny tego lata wizerunek romantycznej dziewczyny doskonale uzupełnia długa spódnica-spodenki, również ten model będzie pasował dla dorosłych pań. Doskonałą opcją na plażę będą zużyte spódnice-szorty, jasne kolory lub z dużym kwiatowym nadrukiem. Kolorystycznych w tym sezonie będą popularne letnie spódnice, szorty w kolorze jasnoniebieskim, różowym, białym. Chip sezonu to skórzane spódnice-spodenki, które stworzą niezapomniany i niepowtarzalny wizerunek.

Spódnice z krótkimi spodniami 1Spodenki-spodenki 2Spódnice z krótkimi spodniami 3
Spodenki-spodenki 4Spódnico-spodenki 5Spódnico-spodenki 6
Spódnice z krótkimi spodniami 7Spódnice z krótkimi spodniami 8Spódnico-spodenki 9