Górne ubrania powinny być wybierane z jednakową starannością, jak sukienki, spodnie i spódnice. Jest także w stanie podkreślić swoje mocne strony i skutecznie maskować istniejące niedociągnięcia. Najważniejsze jest, aby poprawnie odpowiedzieć na pytanie, jak wybrać płaszcz zgodnie z figurą.

Wskazówki dla stylistów

Pamiętaj, że klasyk jest zawsze w modzie i trafia do prawie wszystkich. Jeśli chcesz kupić model płaszcza z oryginalnym cięciem, a następnie rozważ niektóre funkcje.

  • poziome linie są pełne;
  • pionowe paski są cienkie i wizualnie dodają centymetrów wzrostu;
  • płaszcz do podłogi i wydłużone modele do połowy łydki sprawiają, że jesteś bardziej przysadzisty, ukrywasz wysoki wzrost;
  • dodatkowe szczegóły, takie jak naszywane kieszenie lub zakładki, zawsze stanowią dodatkową objętość;
  • nietypowy krój rozprasza uwagę i ukrywa niedoskonałości.

Jak wybrać płaszcz w rozmiarze?

Każda odzież będzie wyglądać naprawdę dobrze tylko wtedy, gdy będą idealnie pasować do ciebie. To jest klucz do udanego obrazu. Dlatego powinieneś rozważyć kilka zaleceń dotyczących wyboru odpowiedniego płaszcza dla kobiet:

  1. Idąc do sklepu po płaszcz, ubierz się w ubrania, z którymi masz zamiar go założyć: niech to nie będzie lekka koszulka, ale kurtka z rękawem.
  2. Jeśli nie znasz swojego rozmiaru, nie leniwysz się do wcześniejszych pomiarów.
  3. Nie wahaj się poprosić o pomoc konsultanta w sklepie: z reguły mają informacje na temat różnych modeli i mogą stwierdzić, czy są "mniej więcej".
  4. Zwróć uwagę, jak płaszcz siedzi na ramionach. Co do zasady, jeśli siedzi w tym miejscu, tak jakby był wylany, to w większości przypadków będzie dobrze wyglądać.
  5. Właściciele niestandardowych danych zwykle muszą być trudniejsze, ale ogólnie powinni postępować zgodnie z ogólnymi zaleceniami. Wskazówki, jak wybrać płaszcz dla otyłych kobiet Sprowadzają się one do tego, że trzeba porzucić bezkształtne szaty na rzecz dobrze skrojonych modeli, które podkreślają piękno wspaniałych form.
Jak wybrać płaszcz na rysunku 1Jak wybrać płaszcz na rysunku 2Jak wybrać płaszcz na rysunku 3
Jak wybrać płaszcz dla rysunku 4Jak wybrać płaszcz na rysunku 5Jak wybrać płaszcz na rysunku 6
Jak wybrać płaszcz na rysunku 7Jak wybrać płaszcz dla rysunku 8Jak wybrać płaszcz na rysunku 9