Wiadomo, że moda ma charakter cykliczny. Dowodem tego było ubranie koronkowych płócien, które powróciły do ​​nas z odległych lat 80-tych. Suknie gipsowe są coraz częściej spotykane u zaawansowanych fashionistek i zwykłych dziewcząt uczęszczających na wykłady na uniwersytecie. Dziewczyny są przyciągane wzorami objętościowymi i nietypowymi zastosowaniami na organzy i siatce. Jednocześnie wiele osób zapomina, że ​​sukienki z rękawami z gipiury są przeznaczone przede wszystkim do świeckiego wyjścia, dlatego nie pasują do surowego stylu i nie mogą być noszone na co dzień. Wyjątkiem są dziewczęta o kreatywnych zawodach, które często są obecne podczas uroczystych wydarzeń.

Najbardziej elegancka ze wszystkich koronkowych sukienek jest uważana za sukienkę z długimi rękawami. Ze względu na rękaw nie wygląda zbyt wulgarnie, ale podkreśla wyrafinowany styl swojego właściciela.

Wzory gipiury

Jak wspomniano powyżej, gipiura to elegancka i wiążąca tkanina. Ubrania z niego będą wyglądać organicznie podczas uroczystej gali, ukończenia szkoły lub w restauracji. Białe sukienki z gipiury często służą jako sukienki ślubne. Obecnie projektanci zwracają uwagę klientów na następujące modele sukien wieczorowych z gipiury:

  1. Krótkie sukienki długi rękaw Wyglądają seksownie i zrelaksowani. Nadaje się na imprezę zapalającą w klubie. Zwróć uwagę, że krótka długość nie pasuje do głębokiego dekoltu na klatce piersiowej.
  2. Sukienki na podłogę . To dobra opcja na odwiedzenie teatru lub imprezy firmowej. Długa sukienka może być z dekoltem lub dekoltem z tyłu - pozwala na to długość maxi.
  3. Dopasowana sukienka. Luźna prosta sukienka z naciskiem na talię będzie dobrym rozwiązaniem na wieczorny spacer. Podnieś ciasną gipiurę z dużym nadrukiem. Ten styl ubioru z gipiury dobrze pasuje do dżinsów i klinowych butów.

Styliści twierdzą, że rzeczy z gipiury nie potrzebują dodatkowej biżuterii i biżuterii. Delikatny wzór może zostać utracony na tle biżuterii, a strój stanie się bez smaku.

Sukienka z gipiury z długim rękawem 1Sukienka z gipiury z długim rękawem 2Sukienka z gipiury z długim rękawem 3
Sukienka z gipiury z długim rękawem 4Sukienka z gipiury z długim rękawem 5Sukienka z gipiury z długim rękawem 6
Sukienka z gipiury z długim rękawem 7Sukienka z długimi rękawami z gipiury 8Sukienka z długimi rękawami z gipiury 9