W czasie ciąży kobiety jeszcze bardziej chcą wyglądać stylowo, efektownie i atrakcyjnie. W związku z tym projektanci nie mają już dość wynajdowania nowych i nowych rozwiązań dla przyszłych matek, które nie ustępują stylowi i praktyczności zwykłej odzieży codziennej. Modne jeansy dla kobiet w ciąży nie są gorsze niż zwykłe modele, najważniejsze jest znalezienie idealnego dla siebie.

Modele zgranych dżinsów dla kobiet w ciąży

Chłopaki . Popularny w ostatnich latach model i tutaj nie stracił swoich charakterystycznych cech. Rozpoznanie jeansów "a la boyfriend" jest proste: mają niską talię i luźne, zrolowane pod spodem, spodnie. Te stylowe jeansy dla kobiet w ciąży będą wyglądać wspaniale w połączeniu z trampkami takimi jak Nike New Balance, a także z bardziej neutralnymi podkładami sypialnymi lub mieszkaniami baletowymi.

"Papierosy" . Uniwersalny, klasyczny model z płaską nogą, odpowiedni do każdej budowy ciała. Na górze te dżinsy usiądą na figurze, ale poniżej, blisko kostki, zdecydowanie powinieneś być trochę za darmo. Model ten podkreśla kobiecość kostki, a także pozwala zrównoważyć proporcje, tworząc idealną różnicę między biodrami i łydkami. Stopień tarcia takich dżinsów dla kobiet w ciąży nie ma znaczenia - będą nadal wyglądać świetnie bluza , z klasyczną białą koszulą i marynarką.

Chudy . Są to modele przejściowe między legginsami a zwykłymi dżinsami. Charakteryzuje się dużą ilością elastanu w kompozycji. Wybierając takie spodnie, uważaj: podstępny komfort w pierwszych godzinach może przekształcić się w nadmierne ściskanie i naciskanie nóg pod koniec dnia. Dziurawe jeansy dla kobiet w ciąży w tym modelu wyglądają dobrze z obszernym swetrem, luźną tuniką lub koszulą w stylu męskim - ogólnie rzecz biorąc, każda rzecz, która pokryje pachwinę. Ten sam kontrast z głośnością pozwoli uwydatnić smukłe nogi i sprawi, że Twój obraz będzie jeszcze bardziej kruchy i kobiecy.

Denimowy kolor

Odcień dżinsów z otworami dla kobiet w ciąży powinien być dobierany w zależności od pory roku. Podstawowymi i uniwersalnymi są ciemnoniebieskie modele bez zarysowań. Mogą być połączone z darmową koszulą i wielokolorowymi butami baletowymi. Letnie jeansy dla kobiet w ciąży wyglądają dobrze w niebiańskim kolorze, od cienkiego i lekkiego naturalnego dżinsu, bez zanieczyszczeń z włókien syntetycznych (poliester, wiskoza i tak dalej). Dżinsy z wyraźnym pływakiem tracą na znaczeniu w ostatnich latach, więc lepiej skupić się tylko na nieszczelności.

zgrywanie dżinsów dla kobiet w ciąży1zgrywanie dżinsy dla kobiet w ciąży2podarte dżinsy dla kobiet w ciąży3
podarte dżinsy dla kobiet w ciąży4podarte dżinsy dla kobiet w ciąży5podarte dżinsy dla kobiet w ciąży6
podarte dżinsy dla kobiet w ciąży7zgrywanie dżinsów dla kobiet w ciąży8zgrywanie dżinsy dla kobiet w ciąży9