Oryginalne i nietypowe ubrania - stylowy wybór, który zawsze podkreśli Twoją indywidualność i oryginalność. Dziś szafa, która ma podobne cechy, jest uważana za absolutnie niekonwencjonalną, a nawet wykraczającą poza zasady przyzwoitości. Ale to właśnie te cechy odróżniają ich posiadacza od innych, podkreślając jej determinację, pewność siebie i niezależność. A jednym z najbardziej popularnych przedmiotów podobnej odzieży stały się podarte damskie t-shirty.

Modne rozdarte koszulki

Podarte ubrania od dawna uważane są za garderobę dla ubogich. Wręcz przeciwnie, nieszczelny wystrój stał się oryginalnym i eleganckim rozwiązaniem na codzienne obrazy. Wybierając podartą koszulkę, ważne jest, aby wykończenie było piękne. W przeciwnym razie twoje ubrania będą wyglądać słabo i niechlujnie. Do tej pory takie rozwiązanie jest często spotykane w wielu kolekcjach marek, ale modele inne niż firmowe są dość powszechne na współczesnym rynku. Jakie są najbardziej popularne zgrane koszulki?

T-shirty z podartymi brzegami . Najpopularniejsze są uważane za modele z nierozważnym przetwarzaniem granicy. W tym przypadku może występować jeden poszarpany element w pobliżu szyi lub innej części, a także niedokładny brzeg, uzupełniony małymi otworami w całym produkcie.

podarte koszulki 1podarte koszulki 2podarte koszulki 3

T-shirty z podartymi rękawami . Najbardziej skromna i powściągliwa jest opcja z dziurami w ramionach lub głęboką strefą pach. Takie koszulki nie wyglądają na specjalnie poszarpane, ale tylko z dodatkowymi wycięciami.

podarte koszulki 4podarte koszule 5podarte koszulki 6

T-shirty zgrane z tyłu . Trend ostatnich okresów gorących stał się modelem z różnymi nacięciami i szczelinami z tyłu produktu. Projektanci oferują takie T-shirty, jak z abstrakcyjnymi dziurkami, oraz w formie obrazu - skrzydła, kwiatek i inne. Ten dekor jest uważany za największy możliwy i doskonały do ​​ogrzewania.

podarte koszulki 7Podarte koszulki 8podarte koszule 9