Nowy Rok jest najbardziej oczekiwanym i jasnym świętem. Przygotowanie do niej rozpoczyna się z reguły na długo przed jej wystąpieniem. Dotyczy to nie tylko ozdób choinkowych, świątecznego stołu i prezentów dla bliskich, ale także wizerunku noworocznego. A jeśli planujesz świętować ze swoim ulubionym tete-a-tete, najlepszym rozwiązaniem będzie erotyczna noworoczna bielizna.

Bielizna na Nowy Rok - trendy

Tradycyjnie noworoczna bielizna wykonywana jest w czerwonych kolorach od koralowca po bordowy. Wykończenie białym puchu lub czarnej koronki wygląda świetnie. Również w tendencji majtek i biustu z wzorami świątecznymi - bałwanki, choinki.

Szczególnie świąteczne i eleganckie modele zdobi lśniący warkocz, drukuje , łuki, cyrkonie, pieczęcie. Oprócz takiej pikantnej sukienki możesz również podnosić seksowne pończochy pasujące do elastycznych taśm lub podwiązek za pomocą paska.


Utwórz erotyczny obraz

Damska bielizna noworoczna to świetna okazja, aby stworzyć seksowny wizerunek Snow Maiden. Do majtek i biustu, obszyty białym puchem, trzeba dodać czapkę lub kapelusz noworoczny - a obraz jest gotowy.

I można rozważyć opcje z stanik zamiast stanika. Przez cały czas był uważany za niezwykle seksowny i pikantny element garderoby dla kobiet.

Storczyki noworoczne są tradycyjnie wykonywane na czerwono i ozdobione marszczeniami, koronkami, kokardkami, wstążkami i puchem. Zestaw ten można uzupełnić o pończochy i czapkę.

Bielizna na nowy rok - wybierz według horoskopu

Jeśli chcesz zadowolić swój znak zodiaku, musisz odebrać ubrania na Nowy Rok, aby się z nim spotkać.

Tak więc, Aries nadaje się do bielizny w tradycyjnym białym kolorze, a także w kolorze fioletowym, pomarańczowym, które pozwalają urozmaicić szare dni. Wodniki są niezwykle atrakcyjne w żółto-pomarańczowych zestawach. Strzelcy wymyślają spokojne niebieskie odcienie. Capricorns dążą do stabilności, dlatego najlepiej czują się w bieliźnie w odcieniach zieleni.

Taurus - dla nich preferowane kojące niebieskie odcienie. Bliźniakom łatwiej jest się zrelaksować w granatowej bieliźnie. Panna potrzebuje jasnych ekscytujących tonów - na przykład czerwonych. Lwy odpoczywają na uczcie, pozwalając im na nałożenie zestawu niebieskich lub niebieskich odcieni. Namiętne Skorpiony będą kombinacją czerwieni i bieli.

Ryby powinny zwracać uwagę na żółte odcienie, które przynoszą pozytywne i radości. A waga musi podnosić komplet bielizny zgodnie z jego nastrojem, o ile obraz jest seksowny. To jest ten znak, który powinien być noszony w świąteczny wieczór polecany czerwony komplet.

Świąteczna bielizna1Świąteczna bielizna2Świąteczna bielizna3
Świąteczna bielizna4Świąteczna bielizna5Świąteczna bielizna6
Świąteczna bielizna7Świąteczna bielizna8Świąteczna bielizna9