Sylwestrowe święta to powód, by pięknie i stylowo ubierać się dla absolutnie wszystkich kobiet, aw szczególności dla przyszłych matek. Większość kobiet zgadza się, że długa suknia dla kobiet w ciąży jest najlepszą opcją dla noworocznych strojów, chociaż możliwe są wyjątki.

Tkaniny

W przypadku sukienek dla kobiet w ciąży projektanci używają głównie dzianin i bawełny. Te materiały świetnie prezentują się w świątecznych modelach. Mniej powszechne opcje to satyna, szyfon, jedwab i tym podobne. Niestety, z powodu pewnej pretensjonalności tkaniny, nie każda taka sukienka będzie wygodna dla przyszłej matki podczas całego świątecznego wieczoru.

Dzianina jest bardzo wygodna w noszeniu. Sukienki w podłodze dla kobiet w ciąży nie ograniczają ruchów, ich tkanina jest przyjemna w dotyku. Jednak znacznie upraszcza wygląd rzeczy, a od prania szybko traci swój kształt. Wniosek: wydać dużo pieniędzy na model dzianin nie jest tego wart.

Wełna jest świetnym materiałem na zimę. Ma wysoką przepuszczalność powietrza. Zwróć uwagę, że w wąskich modelach wełny z pewnością zawierał niewielki procent elastanu. Wełniana suknia świąteczna dla kobiet w ciąży z różnymi dekoracjami lub nadrukami tematycznymi wygląda bardzo uroczo i stylowo. A jeśli masz zamiar świętować Nowy Rok w restauracji, ta opcja ciepłej długiej sukienki dla kobiet w ciąży będzie najbardziej odpowiednia.

Wszystkie inne tkaniny świetnie wyglądają w długich wieczorowych sukniach dla kobiet w ciąży. W syntetykach, takich jak szyfon, ma tę zaletę, że praktycznie się nie zgniata. Szczególnie istotne w tym sezonie będą długie sukienki z "odciętymi ramionami". Ta opcja dekolt o wiele bardziej zmysłowy i interesujący niż głęboki dekolt. Piękne długie sukienki dla kobiet w ciąży jakoś przypominają sukienki dworskich dam dziewiętnastowiecznych. Nowelizacja teraźniejszości: delikatne wykończenie z cekinami lub kamieniami na dekolcie lub linii kokietki.

Modele

Najczęściej długie sukienki dla kobiet w ciąży mają kokietkę pod biustem, co sprawia, że ​​większość modeli jest do siebie bardzo podobna. Kilka lat temu projektanci zaproponowali wersję sukienki maxi - kimono. Nakręcenie pod piersią przypomina tradycyjny japoński pasek.

Drugim najczęstszym modelem są dzianinowe wąskie sukienki.

Na zimę wybierz ciepłą długą sukienkę dla kobiet w ciąży: dzianą lub z wełną w tkaninie. Możesz dać pierwszeństwo lżejszej wersji i rzucić na ramiona stylową kurtkę lub bolerko. Wtedy obraz będzie wielowarstwowy i interesujący.

Na co zwrócić uwagę w tym roku:

  • jasny, kontrastowy kwiatowy nadruk w kolorze czerwonym;
  • wszelkiego rodzaju odcienie czerwieni;
  • Modele z prostym cięciem;
  • nasycony niebieski.
Świąteczne sukienki dla kobiet w ciążyŚwiąteczne sukienki dla kobiet w ciąży2Świąteczne sukienki dla kobiet w ciąży3
Świąteczne sukienki dla kobiet w ciąży4Świąteczne sukienki dla kobiet w ciąży5Świąteczne sukienki dla kobiet w ciąży6
Suknie sylwestrowe dla kobiet w ciąży7Suknie sylwestrowe dla kobiet w ciąży8Suknie sylwestrowe dla kobiet w ciąży9