W sportowym stylu dziewczyny od dawna zauważają jedną istotną wadę - aseksualność, która powstała z powodu chęci producentów do tworzenia przede wszystkim wygodnych rzeczy. Oczywiście sport nie może być łączony z wysokim obcasem - w ekstremalnych warunkach jest nie tylko niewygodny, ale może też być niebezpieczny - szansa na kilkakrotne schowanie stopy.

A teraz projektanci pracowali nad symulacją prawdziwego sportowego stylu i dostosowali ją do codziennego życia, w którym każda dziewczyna chce wyglądać atrakcyjnie i rzadko odmawia wysoki obcas . Tak więc kilka lat temu na świecie pojawiły się trampki klinowe, które łączą elementy sportowe, a jednocześnie pozwalają dziewczętom być "na topie", których pomysł szybko został zauważony przez nieskręcane marki.

Jakie są wezwane tenisówki klinowe obcasy ?

Istnieje wiele nazw tego buta, ale najbardziej popularna nazwa buta klinowego to "sneakers".

W Isabel Marant nazywane są becketts, aw Nike nazywane są Dunk Hidden Wedge, co oznacza "ukryty obcas".

Wybieramy sneakersy damskie na klin

Przede wszystkim przy wyborze buta należy określić, o której porze roku jest ono przeznaczone. Przy wyborze klina na klinie jest to ważne, ponieważ materiał i obecność izolacji termicznej w butach zależy od niego.

Letnie tenisówki klinowe są wykonane z przewiewnego materiału i nie skąpią się w wystroju, który w zimową pogodę nie potrwa długo.

Zimowe tenisówki mają izolację - najczęściej futro to jest naturalne lub syntetyczne, a także grubą wytłaczaną podeszwę z antypoślizgową powłoką. Zimowe sneakersy klinowe są wykonane z wytrzymałego materiału - grubej prawdziwej skóry, a tańsze modele wykonane są ze sztucznej skóry.

Ash Sneakers

Butowe kliny jesionowe prezentowane są głównie w lekkim formacie - są wykonane z naturalnego zamszu i pokryte oddychającym materiałem. Model z wikliny nie jest wysoki, ale podeszwa jest poszerzona, aby zapewnić wygodę. Te modele są bliższe sportowemu stylowi niż jakakolwiek z tej kategorii.

Wybór modeli kolorystycznych jest szeroki i zasadniczo jest ciepły i pastelowy.

Sneakersy na koturnie od Isabel Marant

Projektanci Isabel Marant oferują jasne, monochromatyczne, zamszowe trampki ze skórzanymi wstawkami. Podeszwa, jak przystało na trampki lub buty gimnastyczne, jest gumowa, a wysokość klina nie przekracza 8 cm.

Oprócz monofonicznych trampek w kolekcjach dostępne są równie jasne i różnorodne kolorowe trampki. Na przykład czarne trampki klinowe w połączeniu z białymi, różowymi i niebieskimi wstawkami stały się "twarzą" tej linii i nie są już celowo reklamowane przez wiele gwiazd, które zdobyli paparazzi w codziennym życiu.

Trampki na koturnie Giuseppe Zanottiego

Giuseppe Zanotti oferuje zupełnie wyjątkowe trampki i są wyjątkowe, ponieważ mają metalowe wstawki - raczej niepopularna decyzja o wystroju butów.

Białe trampki na klinie Giuseppe Zanotti w połączeniu z metalowym wyglądem w kolorze złota są jednocześnie ciekawe, stylowe i luksusowe.

Osobliwością tej linii modeli jest to, że na pierwszy rzut oka konstrukcja obuwia sportowego ma cechy stylu klasycznego, a czasami przypomina buty.

Trampki na klinach z kolcami tej marki są wyrzucane z głównej kolekcji w bezczelnym stylu.

Knicks na klinie z Dkny

Skórzane sneakersy DKNY mają niepowtarzalny styl dzięki siatkowej skórze. Konstrukcja buta wyglądałaby spokojna, przytłumiona i podtrzymywana w tradycji europejskiej, gdyby nie jasne szczegóły na pasku na sznurówki.

Marc Jacobs Wedge Sneakers

Najciekawszy model tenisówki marki Marc Jacobs jest wykonany z miękkiej skóry i ma jasny, wielokolorowy krój. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że takie trampki trudno łączyć z ubraniami, ale jest to błędne zdanie, ponieważ każdy dodatkowy kolor rozszerza paletę kolorów połączonych ubrań.

Trampki 1Wedge Sneakers 2Sneakers 3
Wedge Sneakers 4Trampki 5Wedge Sneakers 6
Wedge Sneakers 7Klinowe trampki 8Sneakers 9