Szafa dziewczyny, która uprawia sport lub po prostu woli prowadzić aktywny tryb życia, trudno sobie wyobrazić bez praktycznych odzież sportowa . Ciepłe i bardzo wygodne bluzy od dawna sprawdzają się jako nieodzowny element sportowej garderoby. Mają one znaczenie nie tylko podczas porannych biegów, codziennych treningów na siłowni, ale także podczas spacerów, pikników, wędrówek. Ale muzyka w sporcie ma wielkie znaczenie, ponieważ bieganie lub ćwiczenie w sali pod twoimi ulubionymi utworami jest o wiele przyjemniejsze. Czy nadal używasz w tym celu zwykłych słuchawek, które od czasu do czasu trzeba poprawić? Czy walczysz ze splątanymi drutami, odwracając uwagę od zajęć? Wtedy nowy, nie tak dawno temu pojawił się na rynku krajowym, będzie cię interesował. Modna damska bluza z kapturem ze słuchawkami to odzież, która zajmie godne miejsce w szafie.

Bluza Badi ze słuchawkami1Bluza Badi ze słuchawkami2Bluza Badi ze słuchawkami3
Praktyczne i modne ubrania

Bluzy Badi Badi (lub Hoodie na slangu młodzieżowym) - to produkty wytwarzane przez amerykańską markę o tej samej nazwie. Asortyment marki Hoodiebuddie obejmuje ubrania dla wszystkich, którzy kochają sport i muzykę. Męska, damska i dziecięca bluza z kapturem, które są wbudowanymi słuchawkami, są bardzo popularne, ponieważ pozwalają nie rozpraszać się podczas joggingu. Dzięki unikalnemu wynalazkowi marki Hoodiebuddie, która stała się bluzą z kapturem ze słuchawkami, w modnej i muzycznej sferze nastąpiły rewolucyjne zmiany. Postęp w nowoczesnych warunkach jest tak dynamiczny, że odczuwa się go w każdej sferze ludzkiej działalności, poczynając od branży mody, kończąc na pojawieniu się innowacyjnych innowacji w dziedzinie technologii. W bluzach wyposażonych w słuchawki połączone są wyniki śmiałych eksperymentów z modą i technologią. Produkcja wytwórni zachwyciła melomanów. Pierwszymi, którzy docenili nowość są młodzi ludzie, ponieważ produkt Hoodiebuddie to innowacja, która rozszerza możliwości gadżetów, bez których żadna współczesna osoba nie może dziś zrobić. Jednak w amerykańskiej firmie są przekonani, że szczyt popularności bluzy ze słuchawkami jeszcze nie dotarł. W niedalekiej przyszłości te swetry staną się jeszcze bardziej pożądane.

Bluza Badi ze słuchawkami4Bluza Badi ze słuchawkami5Bluza Badi ze słuchawkami6
Sekret sukcesu

Sama nazwa Hoodiebuddie bardzo wyraźnie ujawnia istotę. Ta odzież łączy w sobie zalety ciepłej praktycznej bluzy z kapturem i wygodnych, kompaktowych słuchawek. Duża popularność bluzy ze względu na fakt, że gdy zostały stworzone przy użyciu innowacyjnej technologii NVZ, pozwalającej łączyć tkaniny z elektroniką. W takim przypadku można prać kurtkę, ponieważ woda nie uszkadza słuchawek, zamiast szaty jest wszyta, za pomocą której regulowana jest głębokość kaptura. Same słuchawki mają gniazdo 3,5 milimetra, a zakres częstotliwości w zakresie od 20 Hz do 20 kHz. Dzięki temu każda dziewczyna ma okazję cieszyć się ulubionymi utworami podczas uprawiania sportu. Dźwięk wysokiej jakości! Sam gadżet, do którego podłączono gniazdo słuchawkowe, można nosić w bocznej kieszeni, która jest zapinana na zamek, zapobiegając wypadnięciu telefonu, smartfona lub odtwarzacza. W niektórych modelach bluzy znajduje się duża kieszeń na piersi z klapką, którą można również wykorzystać do tego celu.

Sama damska bluza wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dzięki naturalnej bawełnie kurtka zapewnia komfort i ciepło, a syntetyczne włókna gwarantują zachowanie kształtu i wyglądu produktu przez długi czas. Nawet po wielu praniach, bluza pozostaje jasna i nie rozciąga się.

Hoodi badi ze słuchawkami7Hoodi badi ze słuchawkami8Hoodi badi ze słuchawkami9
Hoodi badi ze słuchawkami10Hoodi badi ze słuchawkami11Bluza Badi ze słuchawkami12
Bluza Badi ze słuchawkami13Bluza Badi ze słuchawkami14Bluza Badi ze słuchawkami15