Jeśli uważasz się za odważną i nowoczesną kobietę, to kolorowy strój kąpielowy powinien zdecydowanie cię zadowolić. Motley kolory co roku są obecne we wszystkich kolekcjach marek modowych. Ale do wyboru i noszenia tak "kapryśnych" strojów kąpielowych trzeba zręcznie.

Większość jasne stroje kąpielowe

Najbardziej "krzykliwe" kolory niekoniecznie muszą być odpowiednie dla wszystkich. Faktem jest, że niektóre kolory mogą uwydatnić piękną opaleniznę i nadać jej wszystkie wady:

  • jasne żółty strój kąpielowy jest obecny na pokazach mody o każdej porze roku, ale dla dziewcząt o bladej porcelanie nie zadziała;
  • jasne niebieski strój kąpielowy rzecz jest prawie uniwersalna i zawsze modna, połączenie z rysunkami w kolorach czarnym lub białym wygląda szczególnie dobrze;
  • jasne zielony strój kąpielowy odpowiednie brunetki i blondynki, dobrze jest "zaprzyjaźnić się" ze srebrnymi, żółtymi odcieniami i odcieniami brązu;
  • jasne limonowy strój kąpielowy najbardziej niebezpieczny kolor spośród wszystkich, ponieważ to on jest w stanie podać wszystkie wady odcienia skóry, więc lepiej jest nosić go na samym końcu sezonu, kiedy ciało jest pokryte równomierną opalenizną;
  • jasne różowy strój kąpielowy Najlepiej wygląda na opalonej skórze, ten kolor jest często kojarzony z glamour, dlatego modele w kolorze różowym często wykonywane są z marszczeniami, głębokimi krojami i misternymi nadrukami.

Jak nosić jasne kostiumy kąpielowe?

Jeśli wolisz wyłącznie kolorowe stroje kąpielowe, będziesz musiał poświęcić czas na szukanie odpowiednich akcesoriów. Jeśli w przypadku klasycznych białych i czarnych plażowych klapek i torebek można dość łatwo znaleźć, nabycie atrybutów plaży w jasnych strojach kąpielowych to cała sztuka. Podstawową zasadą jest: "w roli głównej" powinien być albo strój kąpielowy, albo akcesoria.

Szczególnie uważnie powinieneś wybrać akcesoria do kostiumów kąpielowych w jasnych kolorach różowym i niebieskim. Ważne jest, aby zachować równowagę: jeśli wybrałeś dla siebie kolorowy kostium kąpielowy, wszystkie inne rzeczy powinny być tak proste, jak to tylko możliwe.

Wybierz pareo i klapki w tym samym zakresie kolorów, ale monochromatyczne. Nakrycia głowy powinny być tak proste, jak to tylko możliwe. Na przykład, w przypadku jasnożółtego kostiumu kąpielowego (zwłaszcza jeśli jest z nadrukiem), możesz wybrać solidną parę i brązowy odcień Panama.

Jasny monofoniczny strój kąpielowy bandee będzie dobrze wyglądać torba plażowa w jednej skali kolorów, ale z dużymi rysunkami. Uprość wybór marek mody plażowej. Prawie wszystkie światowe marki w połączeniu z jasnymi kostiumami kąpielowymi oferują szaliki, sundresses i szlafroki w tym samym stylu.

najjaśniejsze stroje kąpielowe 1najjaśniejsze stroje kąpielowe 2najjaśniejsze stroje kąpielowe 3
najjaśniejsze stroje kąpielowe 4najbardziej kolorowe stroje kąpielowe 5najjaśniejsze stroje kąpielowe 6
najjaśniejsze stroje kąpielowe 7najjaśniejsze stroje kąpielowe 8najbardziej kolorowe stroje kąpielowe 9