Czarne sandały na klinie pozwalają elegancko i stylowo wyglądać nogami. Różnorodność sandałów obejmuje buty w różnych stylach i kierunkach. Mimo, że moda się zmienia, modele mogą pozostać w trendzie jeszcze przez kilka sezonów, ponieważ kombinacja klasycznego koloru, praktyczności i prawdziwej skóry zawsze będzie odpowiednia.

Suede sandały

Skóra zamszowa to luksusowy materiał, dlatego za jej pomocą powstają modele przeznaczone na wieczorne wyjścia, uroczystości i ważne spotkania. Dziś popularność sandałów z czarnego zamszu na wysokim klinie niesamowicie wzrosła, więc projektanci, próbując zwrócić uwagę na swoją kolekcję, tworzą niezwykłe modele, z jasnymi i niezwykłymi detalami. Tak więc marka ERMANNO SCERVINO zaproponowała swoim fanom model, w którym klin został ozdobiony haftowanymi satynowymi wstążkami z dużym kwiatkiem. Dekoracja nadaje butom etnicznego stylu, który jest dziś niezwykle modny.

Inni projektanci nie pozostają w tyle, dekorując swoje produkty nie mniej oryginalnymi elementami, na przykład:

  • koraliki (Christopher Bailey);
  • skóra węża na klinie (Christopher Bailey);
  • ostre, wiszące szyszki na nadgarstku (Giuseppe Zanotti);
  • krawędź dużych kamieni na palcach (Avante Moda).
Skórzane sandały

Otwarte czarne skórzane sandały na klinach często uzupełniają biznesowe sukienki, ponieważ mają zwięzły, ale stylowy wygląd. Jednocześnie modele wieczorowe mogą mieć bardzo wyszukane ozdoby: cyrkonie, koronki, węże, nity, aplikacje kwiatowe i wiele innych.

Również skóra na sandałach może mieć wzór węża lub krokodyla, co nadaje szyk. Ale w tym przypadku prawie nic nie jest ozdobione butami. Inną opcją są plecione paski i palce, które dają obraz naturalności i naturalności, co jest teraz mile widziane w świecie mody.

Czarne sandały na klinie 1Czarne sandały na klinie 2Czarne sandały na klinie 3
Czarne sandały na klinie 4Czarne sandały na klinie 5Czarne sandały na klinie 6
Czarne sandały na klinie 7Czarne sandały na klinie 8Czarne sandały na klinie 9