Nowoczesne buty ortopedyczne nie wyglądają jak surowe buty, które były oferowane kobietom dziesięć lat temu w profilaktyce chorób związanych z pieszczotami. Dziś piękno i zdrowie pielęgnują piękne, schludne buty.

Do czego służą damskie buty ortopedyczne?

Od różnego rodzaju problemów z nogami wiele kobiet cierpi, jeszcze więcej nie podejrzewa nawet o tę czy inną chorobę, która może się kiedyś objawić. Przedstawiciele płci pięknej obnoszą się w butach na wysokich obcasach, szpilkach, baletach i trampkach - a te buty mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie stóp. Obrzęk, ból, ciężkość pod koniec dnia są znane większości dziewczynek, ale są o wiele straszniejsze diagnozy - na przykład takie jak żylaki i skolioza.

Buty ortopedyczne dla kobiet doskonale sobie radzą z zapobieganiem i leczeniem takich chorób.

Jak wybrać obuwie ortopedyczne?

Aby wyglądać atrakcyjnie i mieć piękne, zdrowe nogi, wystarczy podjąć bardziej odpowiedzialne podejście do wyboru obuwia. Obecnie wśród butów ortopedycznych znajdują się również buty damskie, które w pełni spełniają wymagania modelu. Przed pójściem do sklepu powinieneś skonsultować się z ortopedą i dopasowując się do następujących zasad:

  • preferuj buty o połowę większe;
  • upewnij się, że buty nie ograniczają palców;
  • Aby zwrócić uwagę na buty z twardym grzbietem i dobrym mocowaniem;
  • zapomnij o trójkątnych nosach butów.

W asortymencie salonów ortopedycznych prezentowane są nie tylko modele na płaskiej podeszwie, na pięcie można znaleźć również damskie buty ortopedyczne.

buty ortopedyczne 1buty ortopedyczne 2buty ortopedyczne 3
buty ortopedyczne 4buty ortopedyczne 5buty ortopedyczne 6
buty ortopedyczne 7buty ortopedyczne 8buty ortopedyczne 9