Wybierając domowe pantofle, dziewczęta często szukają oryginalnego modelu, który mówi gościom i domownikom o ich guście i poczuciu humoru. Dlatego fajne modele klapek są zawsze bardzo poszukiwane.

Model

Tę chwilę należy poświęcić dużej uwagi, pomimo tego, że wszystkie fajne trampki wyglądają równie uroczo.

Otwórz klapki . Najczęściej są one oparte na klasycznej wersji z membraną lub klapkami. Ich oryginalność jest zwykle w zabarwieniu lub nieznanym materiale. Idealne na lato, ponieważ zapewniają absolutną oddychalność nogi. Fajne modele można ozdobić futrem lub dużymi akcesoriami w postaci postaci z kreskówek.

Kapcie z tyłu . Tutaj znajdziesz model z całkowicie płaską piętą i te, które mają piętę o wysokości 1-2 cm Zaleca się, aby wypróbować wszystkie warianty kapci z tyłu. W modelach luzem, gdy część palca jest wąska, należy uwzględnić fakt, że noga nie wejdzie do końca. Mogą się rozłożyć w czasie i mogą pozostać takie same. Ważne jest, aby pięta wpadała wyraźnie w rowek iw żadnym przypadku nie znajdowała się z boku. W sklepie może to nie być odczuwalne, ale w domu poczujesz nawet niewielką miękkość podczas chodzenia. Modele w postaci kagańców zwierząt nie pozostawiają obojętnych współczesnych fashionistek.

Wysokie (do kostek) trampki . To w tym modelu prezentowane są najbardziej zabawne domowe kapcie. Świetnie nadają się na chłodne pory roku, ponieważ z powodzeniem zastępują skarpetki. Złożoność takich butów polega na tym, że nie można ich ubierać "w locie", co jest tak wygodne w konwencjonalnych modelach. Musimy zrobić kilka dodatkowych kroków. Dlatego często takie modele nie są używane na co dzień, ale przy okazji: specjalne przeziębienia lub szczególnie zły nastrój, na przykład. Ze względu na wysokość takie trampki mogą mieć jaskrawe kolory lub być ozdobione chłodnymi elementami - dymami, dzianinowymi gwiazdkami, śmiesznymi małymi twarzami.

Sneakers pończochy . Może wyglądać jak najbardziej prawdziwe skarpety z podeszwą lub strona główna uggs . Kapcie, pończochy są dobre tylko na mrozie. Są bardziej funkcjonalne niż poprzedni model, ponieważ są mniej nieporęczne i lżejsze. Wysokie fajne trampki dla dziewcząt mogą być ozdobione uszy królika i ogonem z tyłu.

Materiał

Niezależnie od tego, co piszą o znaczeniu naturalnych materiałów, codziennie spotykamy się z syntetykami i nic strasznego się nie dzieje. Więc nie przejmuj się kompozycją! W domu buty, w końcu spędzają znacznie mniej czasu niż w ulubionej bluzce z poliestru w pracy.

Zdjęcia fajnych pantofli prezentowane są w naszej galerii. Kupując pantofle przez Internet, lepiej wziąć jeden rozmiar większy - najczęściej takie modele są małe.

domowe tenisówki1domowe sneakersy2fajne domowe pantofle3
domowe tenisówki4domowe tenisówki5domowe sneakers6
fajne domowe pantofle7fajne domowe pantofle8fajne domowe pantofle9