Zwykłe trampki mogą być stylowe i nie standardowe. W tym celu nie trzeba wybierać jasnych i różnorodnych modeli. To może pomóc w schładzaniu sznurówek. A potem możesz co najmniej codziennie chodzić w oryginalnych butach.

Kilka sposobów na modę sznurowanie trampki

 1. Ciekawe sznurowanie przecina i podkoszulek. Ta opcja ma wygląd tradycyjnego wiązania krzyżowego. W tym przypadku jastrychy znajdują się na górze, a następnie na dole.
  sznurowanie z krzyżami
 2. Sznurowanie z zamkiem błyskawicznym. Na zewnątrz przypomina duży zamek błyskawiczny, a najczęściej jest to skate lub rolka. W tym przypadku koronki są przeciągane przez dolne otwory, końce są owinięte za jastrychami tego samego poziomu i są wciągane do następnej pary otworów od wewnątrz. Następnie końce przecinają się i przechodzą pod krawężnikami na ich własnym poziomie. Bardzo oryginalne buty sznurowane podobały się wielu.
  sznurowanie za pomocą zamka błyskawicznego
 3. Sznurowanie w kratkę. Bardzo fajne sznurowanie dla sneakersów. Wskazane jest użycie dwóch par sznurówek. Najpierw sznurowane buty w tym samym kolorze z prostym sznurowaniem. Następnie zacznij sznurować pozostałe falą od dołu. Po osiągnięciu szczytu owinąć jeden sznurek wokół drugiego iw tej samej fali zejść. Końce koronki muszą być schowane w bucie.
  Sprawdzone koronki
 4. Podwójne sznurowanie. Jedwabne haftowanie krzyżykiem, ale tylko przez jedną dziurkę. Druga sznurówka w innym kolorze również się sznuruje.
  Podwójne sznurowanie
 5. Rzymskie sznurowanie. Istnieje naprzemienne skrzyżowanie koronek z prostym sznurowaniem. Fajne sznurowane trampki do stylowej młodości.
  Rzymskie sznurowanie
 6. Niezwykłe sznurowanie - heksogram. Prawy koniec koronki idzie ukośnie w lewo, a następnie schodzi do dolnego otworu. Następnie z tym końcem wykonujemy segment poziomy i wznosimy się do górnego otworu, ponownie powtarzamy ten sam segment w przeciwnym kierunku i ponownie w dolnym otworze. Następnie koniec idzie w górę po przekątnej.
  heksogram