T-shirt damski to jedna z najpopularniejszych odzieży. Za pomocą tego Gizmo można tworzyć stylowe łuki "kazhual", sportowe obrazy, a nawet eleganckie stroje biznesowe.

Szczególne miejsce wśród wszystkich damskich t-shirtów zajmują modele z fajnymi napisami. Oczywiście są one bardziej odpowiednie dla młodych dziewcząt, ale jeśli chcesz przyciągnąć uwagę innych, starsze kobiety mogą skorzystać z tego trendu.

Najśmieszniejsze napisy na T-shirtach dla dziewczynek i kobiet

Najbardziej popularne wśród wszystkich fajnych napisów na T-shirty dla dziewcząt były prowokujące małe słowa, które po prostu "strzelać" innym, na przykład:

  • "Spędzam noc tam, gdzie mnie kochają";
  • "Nie oczekuję cudu, zastanawiam się";
  • "Szukam męża!";
  • "Masz dość samotności!";
  • "Profesjonalnie stoją w mózgu".

Te i inne podobne zwroty nie mogą pozostać niezauważone. Najczęściej młode dziewczęta używają takich t-shirtów, aby poznać ciekawą młodzież. W końcu młodzi ludzie nie zawsze mają odwagę, aby rozpocząć rozmowę, i w tym przypadku temat rozpoczęcia rozmowy jest na powierzchni, więc grzechem jest jej nie używać.

Istnieje całkowicie przeciwna opcja. Niektóre dziewczyny, które są w związkach i chcą pokazać wszystkim wokół siebie, że ich serce nie jest wolne, użyj innej sztuczki - mają na sobie koszulkę z napisem "Kocham mojego męża!", "Dziewczynę Leshkina", "Znaleziono mężczyznę moich marzeń. Dziękuję wszystkim! "I tak dalej.

Często damskie t-shirty z fajnymi napisami dostają komplet na wieczór panieński . W tym przypadku wszyscy uczestnicy wakacji noszą produkt z frazą tematyczną, na przykład: "Ożenię się, już niedługo wrócę!", "Ja też chcę być panną młodą", "Bukiet panny młodej będzie mój!", "Jestem następny!" I inne podobne napisy.

Oczywiście nadal istnieje wiele opcji drukowanych na koszulkach dla dziewcząt i kobiet. Ponadto dzisiaj można z łatwością zamówić koszulkę z napisem, który najbardziej ci się podoba i prawdopodobnie nosi ukryte znaczenie.

śmieszne napisy na koszulkach dla dziewczynek 1
fajne napisy na koszulkach dla dziewczynek 2
fajne napisy na koszulkach dla dziewcząt 3
śmieszne napisy na koszulkach dla dziewcząt 4
fajne napisy na koszulkach dla dziewczynek 5
śmieszne napisy na T-shirtach dla dziewczynek 6
śmieszne napisy na koszulkach dla dziewczynek 7
śmieszne napisy na koszulkach dla dziewczynek 8
śmieszne napisy na koszulkach dla dziewcząt 9