Naturalne futra i wyroby skórzane są popularne i popularne, ale nie zawsze są najlepszą ochroną przed zimnem. Ponadto wysokie koszty materiałów naturalnych często odstraszają potencjalnych nabywców. Jeśli dodamy do tego szkodę, jaką producenci futer i odzieży ze skóry robią dla środowiska, to możemy zrozumieć, dlaczego sztuczne kożuchy damskie są doskonałą alternatywą. W wyniku aktywnej pracy organizacji chroniących zwierzęta, kożuchy ze sztucznej skóry i futra wpadły do ​​kolekcji wiodących domów mody na świecie. Dzisiaj modele modowe dla dziewczynek oferują takie marki jak Stella McCartney , G-Sel, H & M, Asos, Apart i inne.

Płaszcze z owczej skóry 1Płaszcze z owczej skóry 2Sztuczny płaszcz z owczej skóry 3

Zalety sztucznej skóry owczej

Nie jest tajemnicą, że wiele kobiet jest sceptycznie nastawionych do odzieży wierzchniej wykonanej z materiałów syntetycznych. Ale opinia, że ​​futra damskie wykonane ze sztucznego futra i skóry są żałosną próbą dobrego wyglądu poprzez wydawanie pieniędzy, to nic innego jak stereotyp. Przede wszystkim takie produkty nie są w żaden sposób gorsze od naturalnych. Było to możliwe dzięki osiągnięciom stulecia wysokiej technologii i wynalezieniu wysokiej jakości materiałów syntetycznych. Po drugie, koszt wysokiej jakości kożuszka ze sztucznego zamszu lub futra jest daleki od grosza. Modele projektowe mogą kosztować o wiele więcej niż naturalne futro z kożuszka z kategorii rynku masowego. Ponadto sztuczna tkanina jest tak wysokiej jakości, że płaszcz z owczej skóry jest znacznie lepiej tolerowany podczas deszczowej pogody i mrozów. Opady nie spowodują utraty atrakcyjnego wyglądu, a właściwości osłony termicznej sprawią, że poczujesz się komfortowo w każdą pogodę. Dzięki szerokiej gamie każdej dziewczyny można kupić taki model, który pozwoli zrealizować najbardziej oryginalne pomysły stylistyczne.

W Europie i Ameryce dziewczynki grzecznie odmawiają zakupu produktów wykonanych z naturalnych futer i skóry zwierząt, ponieważ takie ubrania są uważane za oznakę braku smaku. W krajach WNP tendencja ta nie jest jeszcze tak rozpowszechniona, ale nowe kolekcje odzieży jesienno-zimowej są wyraźnym dowodem na to, że czasy te nie są dalekie. Nadszedł czas, aby kobiety mody pomyślały o zakupie sztucznych futerek z owczej skóry, i to ogromny wybór. Ograniczony budżet w tym przypadku nie jest powodem do odrzucenia praktycznych i modnych ubrań. Rozsądne ceny i dobra jakość tych produktów bez wątpienia zasługują na uwagę.

Tworzenie stylowych obrazów

Uzupełnienie garderoby o to, co robisz, nigdy nie będzie Ci przeszkadzać w noszeniu sztucznego futra z owczej skóry, ponieważ tworzenie obrazów biznesowych, romantycznych i codziennych jest bardzo proste. Jeśli ubiór biurowy wiąże się z tworzeniem obrazów na podstawie spódnic lub sukien o średniej długości, długi kożuch z prostą sylwetką doskonale je dopełni, zapewniając właścicielowi komfort. Krótki faux kożuch jest odpowiedni do tworzenia obrazów codzienny styl . Można go nosić w dżinsach, ciepłych spodniach, obcisłych leginsach. Ponadto, dla otyłych kobiet, sztuczne kożuchy w kształcie litery A są doskonałym sposobem na wizualne dopasowanie kształtu i wyglądają atrakcyjnie. Spektakularne obrazy można tworzyć w romantycznych spódnicach z szyfonu, ponieważ elementy eklektyzmu i modnego stylu fusion są już od kilku sezonów trendami.

Osobna uwaga zasługuje na skalę kolorów. Rzeczywisty kolor wiśni, jasny pomarańczowy, bogaty zielony. Ale klasyczne kożuchy z czarnego, beżowego, czarnego i brązowego nadal nie tracą gruntu.

Sztuczny płaszcz z owczej skóry 4Sztuczny płaszcz z owczej skóry 5Płaszcze z naturalnej skóry owczej 6
Sztuczny płaszcz z owczej skóry 7Sztuczny płaszcz z owczej skóry 8Płaszcze z naturalnej skóry owczej 9
Sztuczny płaszcz z owczej skóry 10Sztuczny płaszcz z owczej skóry 11Sztuczny płaszcz z owczej skóry 12