Wszyscy wiedzą, że kobiety szaleją na punkcie różnych futer, a zwłaszcza jeśli chodzi o futra. W końcu to nie tylko środek ochrony, ale także luksusowy i elegancki strój, który jest tak pożądany przez kobiety mody. Jednak naturalne futra kosztują dużo pieniędzy, więc mają świetną alternatywę, która może zadowolić kobietę. Mówimy o sztucznych futrach.

Zaletą tego produktu jest to, że futro syntetyczne jest znacznie tańsze, a jego piękno nie ustępuje naturalnym modelom. Wiele gwiazd, które protestują przeciwko zabijaniu zwierząt, kupują stylowe futra ze sztucznego futra. Dzięki najnowszym technologicznym i designerskim fantazjom, produkty te są dość trudne do odróżnienia od naturalnego, ale kolory są znacznie bardziej zróżnicowane.

Modne futro wykonane ze sztucznego futra

Wielu projektantów prezentuje swoje arcydzieła na wybiegach świata, które są w stanie nadać obrazowi pewien rodzaj ekstrawagancji. Na przykład różowe futro z długą drzemką będzie świetnie wyglądać w połączeniu z brązową bluzką i szarymi spodniami. Ale niebieski model, wykonany pod doodle, idealnie wpasuje się w efektowne przypadkowy wygląd .

Aby stworzyć delikatny i romantyczny wygląd, należy zwrócić uwagę na krótkie damskie futro wykonane ze sztucznego futra w szarym kolorze z krótkimi rękawami. Ta opcja nadaje się do spotkań biznesowych. W połączeniu z ołówkową spódnicą i butami na wysokim obcasie będziesz wyglądać niesamowicie.

W chłodniejsze pory roku zaleca się, aby couturierki wybierały wydłużone modele, które mogą mieć różne elementy dekoracyjne lub odciski zwierząt. Na przykład, jeśli chcesz stworzyć obraz jasnej i szokującej fashionisty, to musi to być futro z lamparta. A jeśli chcesz podkreślić swoją arystokrację i wyglądać jak prawdziwa dama, to długi model mlecznego odcienia będzie idealną opcją dla ciebie.

W tym roku w modnym futrze z sztucznego futra średniej długości i luźnej sylwetce. Popularne są także modele z krótkimi rękawami i dobre stare klasyki.

sztuczne futro1sztuczne futra2sztuczne futra3
sztuczne futra4sztuczne futra5sztuczne futra6
Płaszcze z futra sztucznego7Sztuczne futra8sztuczne futra