Jeśli zastanawiasz się, jak szybko nauczyć się chodzić w piętach, oznacza to, że masz przed sobą długą drogę do sukcesu - musisz poświęcić dużo czasu na poczucie pewności na samej wysokości.

Jak nauczyć się dobrze chodzić wysokie obcasy - szkolenie

Przede wszystkim musisz przygotować swoje ciało - zbyt mało mocnych mięśni nie pozwoli ci w pełni opanować szerokiego kroku, niezbędnego do chodzenia na wysokich obcasach. Dlatego na początku trzeba pracować nad ciałem, a potem opanować wysoki obcas - to pomoże uniknąć upadków i szybko osiągnąć rezultaty.

Ponadto, zanim nauczysz się chodzić na wysokich obcasach, poczuj się komfortowo na niskim spacerze. Wiele dziewcząt robi źle, nawet na niskich obcasach, w tym przypadku przedwczesne jest mówienie o wysokiej.

Jak nauczyć się nosić wysokie obcasy szybko?

Idziemy na niecierpliwość

Jeśli jesteś przygotowany, a teraz przejdź do punktu "jak nauczyć się chodzić na wysokich obcasach pięknie", to musisz nosić odpowiednie buty (najlepiej ze stabilną piętą i platformą), a także znaleźć drogi.

Chodź po nim w ciągu dnia tak często, jak to możliwe - wybierz po raz pierwszy około pół godziny - najpierw spójrz na swoje stopy, a potem spróbuj spojrzeć prosto. Być może pierwszego dnia będzie to trudne, ale z czasem wszystko się ułoży.

Idziemy na wzgórze i z góry

Jeśli myślisz, jak nauczyć się chodzić na piętach 10 cm, musisz podnieść teren ze spadkiem i gładkim asfaltem. Im bardziej strome zbocze, tym lepiej - schodź w dół i w górę na wysokich obcasach przez co najmniej pół godziny dziennie, a jednocześnie staraj się trzymać głowę prosto. Podczas treningu nie patrz na swoje stopy, chyba że grozi to obrażeniami, bo inaczej możesz się przyzwyczaić i chodzić cały czas z głową w dół.

Oglądanie pokazów mody

Jak nauczyć się chodzić pieszo pięknie w piętach, poprowadzą pokazy mody - trening powinien odbywać się nie tylko na poziomie fizycznym, ale także na poziomie mentalnym. Powinieneś mieć ideał idealnego chodu z wysokim obcasem i jest to najłatwiejszy sposób na zrobienie codziennego pokazu mody. Zwróć uwagę, jak chodzą modelki, jaka jest pozycja rąk i głowy oraz jakie są ich mimika.

Studiujemy filmy poświęcone branży modowej

Jak nauczyć się chodzić w piętach, można opowiedzieć o filmach dokumentalnych o modzie, modelach i couturierach. Często w takich materiałach można znaleźć wyjątkowe wskazówki, dowiedzieć się o typowych błędach chodzenia na wysokich obcasach i usłyszeć sekrety modeli, których pracą jest umiejętność chodzenia na wysokich obcasach.

W tym samym celu przydatne jest czytanie wywiadów z modelami.

Ekstremalny sposób na naukę

Jeśli nie boisz się opuszczonych ciemnych ulic, to ta metoda będzie ci odpowiadać, ponieważ tutaj uczymy się chodzić po piętach w ciemności w nocy. Pożądane jest posiadanie satelity, który może zatrzymać cię w razie upadku i ochronić cię w razie ataku. Wiele modeli uważa, że ​​jest to najskuteczniejszy sposób uczenia się, ponieważ wizualnie nie rozpraszają cię żadne szczegóły, a Ty nie będziesz w stanie śledzić drogi.

Postawiliśmy krok przed lustrem

Jak nauczyć się chodzić w piętach

Możesz także nauczyć się chodzić na wysokich obcasach w domu - stojąc przed lustrem, pamiętaj, jaki krok, z którym idą modele nóg, i staraj się je przedstawić i zapamiętać, aby kiedy nie było lustra obok ciebie, możesz odtworzyć te same ruchy.

Sposób amerykański - chodzimy w butach w domu

Wielu projektantów uważa, że ​​im więcej czasu dziewczyna spędza na wysokich obcasach, tym szybciej je opanuje. Dlatego nawet w domu staraj się chodzić w czystych butach przez chwilę. Zwróć także uwagę, że ich podeszwa nie jest szorstka - bardzo łatwo zepsuć wykładziny podłogowe za pomocą szpilek.