Często zdarza się, że w sklepie buty na nogach siedzą "jak rodzina", ale nosząc je po zakupie przez dłuższy czas, gospodyni jest zdenerwowana, ponieważ nowe buty ściskają i pocierania. Okazuje się, że nie trzeba odsyłać akwizycji do sklepu, wystarczy poświęcić trochę czasu na "sztuczne zużycie".

Jak nosić buty ze skóry?

Warto zauważyć, że buty wykonane z naturalnych materiałów mogą być znacznie lepiej powiększone niż sztuczne.

Istnieje wiele sposobów rozprowadzania skóry, dzięki czemu stopa w butach nie była ciasna, ale wygodna:

  1. Najprostszą metodą jest zakup specjalnego lekarstwa. Jest produkowany przez różne firmy w różnych odmianach - w postaci kremu, sprayu itp. Kierując się prostą instrukcją, możesz, podobnie jak Kopciuszek, z łatwością wsunąć się w swój pantofelek. Lepiej jednak najpierw wypróbować lekarstwo na niewielkim obszarze - zdarzały się sytuacje, gdy buty zmieniały swój kolor.
  2. Ludowa mądrość radzi także korzystać ze starej prasy. Zwilżyć gazety i mocno wepchnąć je butem. Pozwól papierowi wyschnąć, usuń go i noś buty.
  3. Istnieje nawet opcja noszenia skórzane sandały . Do tego potrzebujemy zamrażarki i plastikowych torebek do zamrażania. Napełnij je wodą, włóż torby w sandały. Ciecz rozszerzy się na zimno i rozciągnie niezbędne części sandałów.
  4. Jeśli masz ostre pytanie, jak rozdawać delikatne buty baletowe ze skóry, a następnie użyj zwykłego mydła domowego. Pocieraj buty i zakładaj buty na kilka dni. Rezultat nie sprawi, że zaczekasz - pojawienie się pleśni zatrzyma się, a baletowe mieszkania zachowają swoją prezentację.

Jak nosić buty ze skóry ekologicznej?

Jak nosić skórzane buty 1

Nic nie jest niemożliwe, jak wiesz, nie, szczególnie dla pięknej połowy ludzkości. Sztuczna skóra jest trudniejsza, ale możesz spróbować użyć następujących zaleceń:

  1. Na części, która się ściera, połóż wilgotną szmatkę i podgrzej to miejsce suszarką do włosów lub żelazkiem.
  2. Nosić wełniane skarpety i buty, a tym samym nosić niewygodne buty w domu.

Istnieją inne skuteczne sposoby dystrybucji sztucznej skóry - na przykład przejdź do sklepu z butami.