Dobry strój będzie wymagany, jeśli masz mocny rower lub lekki skuter. Kurtka motocyklowa jest integralną częścią wyposażenia, które musi wytrzymać ciepło i zimno, deszcz i wiatr. Projektanci opracowują modele męskie w różnych stylach, od klasycznych po brutalne. Możliwe jest, choć nieco trudniejsze, wybieranie ubrań dla kobiet. Na przykład dobre skórzane kurtki motocyklowe od firmy Bershka.

Zimny ​​wiatr

Sprzęt powinien chronić ludzi przed wiatrem przebijającym i utrzymywać normalną temperaturę ciała. Skórzane kurtki motocyklowe doskonale sobie z tym radzą. W decydującym stopniu redukuje przenoszenie ciepła przez warstwę powietrza pomiędzy ciałem a wnętrzem odzieży. Dlatego strój musi być odpowiedni dla danej osoby. Ubrania nie w rozmiarze będą wystarczająco duże, aby umożliwić rozgrzanie ciała przez ciało, aby uciec do wolności. Otwory na szyi powinny być zamknięte kominkiem lub szalik i rękaw na nadgarstkach, aby ściśle przylegać. Dobrze chroni przed przeszywającym przeziębieniem zawężonym w talii kurtki i suwakami, zamykanymi listwami.

Oferty organizacji handlowych różnią się w dość szerokim zakresie od klasycznego do nowoczesnego. Ponadto skórzane kurtki damskie skórzane dostępne są we wszystkich kolorach tęczy.

Deszcz

Jeśli ubrania są mokre, możesz być pewny, że wkrótce poczujesz zimno. I w ten sposób jest to także moment skupiony na uciążliwości, który odwraca uwagę od drogi. Skórzana kurtka motocyklowa, aby pomóc w tej sytuacji.

Jeśli temperatura jest stosunkowo wysoka, zrobią to ubrania wykonane z tkaniny o właściwościach wodoodpornych. Ale należy wziąć pod uwagę, że materiał powinien być nie tylko wodoodporny, ale również oddychający, to klucz do utrzymania ciała w suchości.

Ciepło

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni w letnim upale nie preferują kurtek motocyklowych. Wolą nie nosić odzieży ochronnej w wysokich temperaturach. W ten sposób, aby uniknąć przegrzania, możesz spowodować oparzenia słoneczne lub podrażnienie przez wiatr. Latem zaleca się noszenie ubrań o dobrej zdolności odbijania światła i wentylacji. Warto pamiętać, że jasne kolory odbijają promienie słoneczne, a ciemne przyciągają je. Dobrze zaprojektowane letnie ubrania mają otwory wentylacyjne lub wstawki z siatki, które znajdują się z tyłu punktów przecieków powietrza.

kurtka motocyklowa1kurtka motocyklowa2kurtka motocyklowa3
kurtka motocyklowa4kurtka motocyklowa5kurtka motocyklowa6
kurtka motocyklowa7kurtka motocyklowa8kurtka motocyklowa9