Ciepłe kożuchy są najlepszym wyborem na zimę. I to absolutnie nic dziwnego, ponieważ kożuchy mają wiele wspaniałych zalet. Są godne uwagi ze względu na doskonałą izolację cieplną, przyjemną i miękką teksturę, a także, oczywiście, uniwersalny styl, który należy odnotować. W końcu kożuchy mogą być noszone z niemal wszystkim, i będą wyglądać świetnie. Więc możesz śmiało powiedzieć, że kożuch z owczej skóry jest jednym z głównych przedmiotów, które musisz mieć w swojej garderobie w tym sezonie. Jednak, aby kożuch rzeczywiście wyglądał dobrze i był nie mniej zużyty, konieczne jest prawidłowe podejście do jego wyboru. Przyjrzyjmy się bliżej niektórym z jego kryteriów.

Jak wybrać futro z owczej skóry?

Kraj pochodzenia. Pierwszą rzeczą, na którą trzeba zwrócić uwagę, jest kraj, w którym został wykonany płaszcz z owczej skóry, a także kraj, z którego materiał został wykonany bezpośrednio. Zwykle wszystkie te dane są wskazane na etykiecie, więc nie jest trudno dowiedzieć się. Wiele zależy od kraju, w którym produkowano skórki owcze, ponieważ jakość skórek z różnych krajów jest różna, a czasami bardzo poważna. Na przykład skórki z Hiszpanii wyróżniają się najwyższej jakości opatrunkiem. To od nich otrzymuje się cienkie, lekkie i ciepłe kożuchy na owczej skórze. Skóry z Rosji są cięższe i gęstsze, ale z godnością wytrzymują najsilniejsze mrozy. Ogólnie rzecz biorąc, należy pamiętać, że te kożuchy, które są wytwarzane w Rosji, charakteryzują się lepszą izolacją termiczną, a modele z Europy nie są przeznaczone do szczególnie silnych mrozów. Cienki płaszcz z owczej skóry z kożuszka, oczywiście, o wiele wygodniejszego, ale na ostrą zimę zdecydowanie nie zadziała. Dlatego wybierając futro z owczej skóry, zacznij od tego, jak zimna jest twoja zima.

Jakość skóry. Skórzany płaszcz damski Na owczej skórze, jakość powinna być różna nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz. Jeśli wybierzesz zwykły płaszcz z owczej skóry, możesz łatwo sprawdzić jakość garbowanej skóry. Wystarczy przesunąć skórę paznokciem lub paznokciem. Powinien być na niej ślad. Jeśli nie pozostanie, oznacza to niską jakość kożuszka. Ale tutaj nie można się spieszyć z wnioskami, ponieważ na kożuchu często pojawiają się modele skórzanego futra z owczej skóry, w których skóra jest przetwarzana lub nawet szyta na wierzchu. W takim przypadku powąchaj skórę. Nie powinien wydzielać nieprzyjemnych, chemicznych zapachów. Wstrząśnij również kożuszkiem. Jeśli kruszy się lub szeleści, oznacza to, że skóra i futro są ze sobą sklejone, a taki kożuch bardzo szybko straci na użytkowaniu, ponieważ klej nie jest wieczny i przesiąka od deszczu lub śniegu. Dlatego też sprawdź wszystkie szwy. Najlepszy ze wszystkich, były podwójne.

Jakość stosu. Skóra owcza jest inna. Może być zarówno twardy, jak i gruby i bardziej miękki. Wybór musi być dokonany w zależności od warunków pogodowych, w których mieszkasz. Ale najważniejszą rzeczą w owczej skórze jest to, że nie powinna się zrzucać. Jeśli trzymasz wilgotną dłoń na drzemce lub szczypiąc ją, to dosłownie żadna kosmita nie powinna pozostać w twoich rękach. Jest to główny wskaźnik jakości.

Model. Wybór modelu kożuszka zależy od tego, gdzie go nosić. Jeśli prowadzisz samochód lub dużo podróżujesz w transporcie publicznym, najlepszym wyborem będzie krótki płaszcz z owczej skóry lub przynajmniej model średniej długości. Krótki kobiecy kożuch z owczej skóry nie będzie Ci przeszkadzał, wstrzymaj ruch nóg, a ciepło w tym samym czasie byłoby świetne. Tak więc dla miasta - idealny wybór. Ale w przypadku bardzo zimnego klimatu, lepiej wybrać długie modele, aby nic nie dało nigdzie miejsca. Schemat kolorów najlepiej wybrać ciemne. Klasyczną wersję, być może, można nazwać beżowym płaszczem z owczej skóry, ale najbardziej uniwersalnym jest zdecydowanie czarny model.

Opieka. Naturalny kożuch z owczej skóry oczywiście wymaga uwagi, ponieważ mimo wszystko nie zachowuje pięknego wyglądu, jak kurtka puchowa. Ale nie ma specjalnych tajemnic ani trudności w pielęgnowaniu owczego futra. Jeśli jesteś narażony na deszcz lub śnieg, a następnie w domu, dokładnie potrząśnij kożuchem i powiesić go na wieszaku, a następnie wytrzyj go gumową szczotką, aby skóra nie stała się szorstka. Nie suszyć kożucha w pobliżu źródeł ciepła, ponieważ spowoduje to jego uszkodzenie. Zanieczyszczenia usunąć za pomocą wacika zamoczonego w alkoholu.

płaszcz z owczej skóry1płaszcz z owczej skóry2płaszcz z owczej skóry3
płaszcz z owczej skóry4płaszcz z owczej skóry5płaszcz z owczej skóry6
płaszcz z owczej skóry7płaszcz z owczej skóry8płaszcz z owczej skóry9