Koszulka polo jest jedną z najpopularniejszych koszulek, która kojarzy się z dobrym smakiem i angielską powściągliwością. Wokół koszulki polo istnieje mit, że został wymyślony przez francuskiego tenisistę, choć w rzeczywistości jest to tylko promotor ruchu od Lacoste. W rzeczywistości koszulka polo została wymyślona w Anglii, a to za sprawą lokalnej gry w polo.

Ta relacja i styl koszulki polo, bo sama gra kojarzy się z końmi i odbija się echem w słowach "arystokratyczny", "rasowy" i "angielski styl". Tak więc koszulka polo, choć podobna do zwykłej podkoszulki, ale znacznie od niej różna - przede wszystkim nie jako krój, jako obraz.

Wybór koszulki polo

Jeśli szukasz elitarnych koszulek, Polo pomoże ci dokonać wyboru. Polo Ralph Lauren to znana firma, która tworzy luksusowe akcesoria, perfumy i odzież. Produkuje również koszulki polo, wykonane z przyjemnego materiału oddychającego.

Pozostałe koszulki polo praktycznie nie różnią się od nich, z wyjątkiem marki i ceny, warto zauważyć, że w przypadku wszystkich koszulek polo charakterystyczną cechą jest kołnierz zapinany na guziki oraz nazwa marki po lewej stronie klatki piersiowej.

Mike Polo powinno swobodnie poruszać się w odniesieniu do klasyki, ale w nowoczesnej interpretacji jest noszone w rozmiarze, który pozwala produktowi dopasować figurę.

Wybierając polo, zwróć uwagę na kolor i kołnierz. Często kołnierzyk ma jasny nadruk, który nie zawsze harmonizuje z podstawowym kolorem koszulki.

Należy również zwrócić szczególną uwagę na materiał - oddychającą, niesyntetyczną tkaninę zanieczyszczającą, krótkotrwałą, ale znacznie wygodniejszą od syntetycznej, szczególnie w przypadku upałów.

W co nosić damskie koszulki polo?

Koszulki polo są noszone z odzieżą sportową - szorty, kobiece legginsy , spodnie i spódnice. Jeśli polo nie jest noszone na placu zabaw, to jest noszone z dżinsami.

Buty, w połączeniu z polo - trampki i trampki. W niektórych przypadkach, jeśli polo jest noszone z dżinsami, możliwe jest stosowanie zwięzłych baletek lub sandałów bez obcasa. W rezultacie otrzymasz zrelaksowany i eklektyczny styl kezhual ze sportowym nastawieniem.

Koszulki polo powinny być również dopasowane kolorystycznie:

  • niebieska koszulka polo jest w harmonii z jeansami i białą odzieżą sportową; ona jest idealna dla brunetek;
  • Biała koszulka polo jest w harmonii z dowolnym kolorem, ponieważ biel jest neutralna i pasuje do wszystkich, bez wyjątku.
  • czerwona koszulka polo kontrastuje z czernią i błękitem; czerwony kolor trafia do blondynki, a zatem blond dziewczyny mogą wybrać czerwoną koszulkę, łącząc ją białe trampki i szorty.
Koszulka polo 1Koszulka polo 2Koszulka polo 3
Koszulka polo 4Koszulka polo 5Koszulka polo 6
Koszulka polo 7Koszulka polo 8Koszulka polo 9