Matka piersią jest niewątpliwie bardzo piękna. Producenci ubrań dla matek w ciąży i matek starają się, aby ten ważny okres był dla kobiet i dla dzieci wygodniejszy.

Karmienie koszul - korzyści

Niedawno kobiety, które stały się matkami, często stanęły przed problemem niemożności karmienia piersią dziecka w miejscu publicznym. Ale dziś wszystko się zmieniło dzięki pojawieniu się w sklepach z szczyty i T-shirty do karmienia. Ich zalety są oczywiste:

  • Możesz karmić dziecko w dowolnym miejscu, bez zawstydzania otaczających cię osób lub zawstydzania siebie;
  • mając możliwość nakarmienia dziecka na pierwsze żądanie, nie trzeba sterylizować i nosić ze sobą butelek;
  • Wyszczuplająca koszulka dla pielęgniarstwa pełni inną ważną funkcję - wspiera piersi, nie pozwala na pojawienie się rozstępów;
  • naturalna tkanina chroni przed alergiami, a na rynku można znaleźć nawet koszulki zawierające miedziane nici pokryte srebrem, które mają doskonałe działanie antybakteryjne.

Koszulka do karmienia jest bardzo podobna do zwykłej koszuli, ma tylko małe szczeliny w okolicy klatki piersiowej, które są schludnie ukryte za fałdami i całkowicie niewidoczne. Możesz spotkać się i modelować z odpinanym kubkiem - warto spróbować na obu opcjach i wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada. Tak więc ta rzecz ma inną ważną zaletę dla kobiety - ona jest atrakcyjna z wyglądu, dobrze pasuje do zwykłej szafa . Biustonosze i t-shirty do karmienia są bardzo wygodne i nadają się do użytku o każdej porze roku.

Jak wybrać koszulkę do karmienia?

Kupując koszulkę, musisz wziąć pod uwagę cechy swojego ciała. Eksperci nie zalecają zakupu tego produktu z wyprzedzeniem, ponieważ rozmiar piersi po urodzeniu dziecka może ulec zmianie. Wysokiej jakości t-shirty i topy do karmienia nie mają grubych szwów, są wykonane z miękkiej bawełny, czasami z lekkim dodatkiem syntetyków, dzięki czemu koszulka lepiej się układa i pasuje idealnie na sylwetce.

Zanim kupisz koszulkę do karmienia, musisz ją wypróbować i ocenić efekt wsparcia. W rzeczywistości powinieneś odczuwać większą gęstość tkanki pod piersią, na plecach, ale w żadnym przypadku twoje odczucia nie powinny być jak ściskanie.

koszula do karmienia 1
koszula do karmienia 2
koszula do karmienia 3
koszula do karmienia 4
koszula do karmienia 5
koszula do karmienia 6
koszula do karmienia 7
koszula do karmienia 8
koszula do karmienia 9