Japońska firma Mizuno zajmuje się produkcją artykułów sportowych przy użyciu najnowszych nowoczesnych technologii. Oferta obejmuje odzież i obuwie dla sportowców i amatorów.

Damskie buty do siatkówki Mizuno

W siatkówce buty powinny pomagać podczas skoku i złagodzić uderzenie podczas lądowania. Wtedy skoki będą dokładne, a obciążenie stawów i mięśni nie będzie tak silne.

Wybierając tenisówki do siatkówki, należy zwrócić uwagę na markę Mizuno. W modelach tego producenta sztywna gumowa podeszwa, która zapobiega poślizgowi podczas startu z miejsca, nagłemu zatrzymaniu lub lądowaniu. Technologia Sensor Point (zastosowanie specjalnych wkładek na podeszwie) zapewnia dobrą przyczepność do każdej powierzchni, nawet ze śliską powłoką.

Wierzch japońskiego buta Mizuno jest wykonany z połączenia naturalnej lub syntetycznej skóry i lekkiej siatki. Specjalnie opracowana przez firmę technologia Intercool jest ukierunkowana na regulację temperatury wewnątrz obuwia za pomocą wentylacji wzdłuż podeszwy. Nadmiar wilgoci i ciepła wychodzą przez specjalne kanały.

W tenisówkach do siatkówki skarpetka powinna być szeroka, a następnie nie zszywa stopy podczas gry. Wymóg ten w pełni odpowiada modelowi marki Mizuno.

W produkcji trampek japońska firma zastosowała kilka innych systemów, w tym X-10 i VS-1. Ich istotą jest absorbowanie wstrząsów i zwiększanie elastyczności obuwia sportowego, aby zapewnić wysoką odporność na zużycie w obszarach z nadmiernym obciążeniem, a także lepszą przyczepność przy uderzeniu pięty.

Technologia SmoothRide została zaprojektowana w celu zmniejszenia siły uderzenia i zwiększenia elastyczności stopy, co jest bardzo ważne dla profesjonalnych sportowców. Usuwa to nadmierne obciążenie z pleców i stawów kolanowych.

W tenisówkach Mizuno miękka wyjmowana wkładka. Zapewnia dodatkową amortyzację uderzeń. Jest łatwy do usunięcia w celu umycia lub wysuszenia, co upraszcza higieniczną pielęgnację obuwie sportowe .

Podstawowym kryterium wyboru obuwia są wciąż indywidualne uczucia. Dlatego zanim dokonasz zakupu, upewnij się, że wypróbujesz parę, która Ci się spodobała, i wtedy będziesz w stanie dokładnie zrozumieć, w jaki sposób Ci odpowiada.

Buty do siatkówki Mizuno1Buty do siatkówki Mizuno2Buty do siatkówki Mizuno3
Buty do siatkówki Mizuno4Buty do siatkówki Mizuno5Buty do siatkówki Mizuno6
Buty do siatkówki Mizuno7Buty do siatkówki Mizuno8Buty do siatkówki Mizuno9