Płaszcz z napisem to popularny trend we współczesnej modzie damskiej. Takie modele można również często znaleźć pod nazwą boucle. Wielu dzisiaj po raz pierwszy spotyka się z tym ubraniem, więc zainteresowanie nim jest bardzo wysokie. Zobaczmy, co to jest żeński płaszcz boucle?

Zapięty płaszczyk

Płaszcz zapinany na suwak to opcja na czas półrocza. odzież wierzchnia . Główną różnicą w takich modelach jest tkanina. Materiał ołowiowy to zbiór nici o różnej gęstości i grubości. W ogólnym kroju tkanina wygląda bardzo oryginalnie ze względu na nierówną powierzchnię. Nici tworzą gęsty, ale wytłoczony materiał z węzłami i różną szorstkością. Jednak tkanina buklirovannaya jest bardzo trwała i niezawodna, co jest idealne na odzież wierzchnią. Do takiego materiału należy używać nici naturalnych i syntetycznych. Jednak w każdym przypadku gotowa tkanina wygląda bardzo nietypowo i interesująco.

Dzięki takim cechom, jak odporność na ścieranie, gęstość i izolacyjność cieplna, tkanina holowana jest idealna do wszelkich modeli powłok. Dziś najbardziej popularne style prezentowane są z tak niezwykłego materiału. Jednak pomimo swojej gęstości, ta tkanina jest wystarczająco lekka, więc nadaje się tylko na okres międzysezonowy.

Na sezon późnej jesieni i wczesnej wiosny projektanci oferują stylowe modele z wełny boucle. W takich produktach używana jest wyłącznie wełna naturalna lub merynos. Modne fasony wełnianych bukiecików to kokon, oversize, styl męski, krótki płaszcz. Materiał syntetyczny jest częściej używany do surowych płaszczy na podłogę, w stylu angielskim, niestandardowych modeli o nieregularnym kształcie.

boucle coat1boucle coat2boucle coat3
Powlekane coat4boucle coat5boucle coat6
boucle coat7boucle coat8boucle coat9