Być może białą kurtkę można nazwać jedną z najbardziej eleganckich pozycji damskiej garderoby, której obecność, jeśli nie bezwzględnie konieczna, jest bardzo pożądana. Łączy wyrafinowane wyrafinowanie, kobiecość, klasykę, które zawsze pozostają aktualne, a jednocześnie koresponduje z wieloma modowymi trendami. Biała marynarka to rzecz uniwersalna, a ogromna liczba rozwiązań konstrukcyjnych i wariantów modeli już dawno usunęła ją z kategorii stylu oficjalnego biznesu.

Możliwości łączenia tego z innymi są prawie nieograniczone: ze ścisłymi czarnymi klasycznymi stożkowymi spodniami i wysokie obcasy obraz będzie wyglądał na śmiały, jasny i nadaje się nie tylko na oficjalne wizyty, ale także na imprezy. W połączeniu ze światłem i powietrzem letnia sukienka z szyfonu sprawi, że obraz będzie romantyczny i atrakcyjny.

Każda dama powinna mieć w swojej garderobie kobiecą białą stylową kurtkę, charakteryzującą się lakonizmem i powściągliwością. Podkreśli figurę i wybierze z tłumu. Długość, styl, obecność dodatkowych detali w postaci paetok, haft, wszelkiego rodzaju biżuteria sprawia, że ​​jedna kurtka nie jest taka jak druga.

W ogromnej gamie białych damskich kurtek, które pozwalają łączyć zupełnie różne style, można wyróżnić:

  • biała długa kurtka;
  • biała długa kurtka;
  • letnia biała kurtka;
  • krótka biała kurtka;
  • biała satynowa kurtka
. Klasyczne jest zawsze istotne

Biała kurtka w klasycznym sensie zawsze osiąga poziom bioder i istnieją różne konfiguracje długości. Na przykład biała wydłużona kurtka będzie dobrze wyglądać zarówno z spódnicą, jak i spodniami, będzie doskonałym dodatkiem do każdego obrazu. Kombinacje kolorów mogą być klasyczne: z czarnym, czerwonym iz całkowicie nieprzewidywalnymi odcieniami: różowy, fioletowy, żółty. Biała długa kurtka jest zawsze modna, niezwykła i stylowa. Jego długość może sięgać kolana. Każda dziewczyna otrzyma taką rzecz dzięki indywidualności i łasce. W nim sylwetka będzie kobieca, a dzięki długości wszystkie drobne skazy na figurze będą ukryte.

Biała kurtka dzisiaj

Współczesne trendy mody dyktują wykorzystanie różnych materiałów i stylów kurtek damskich. Pory roku, najbardziej odpowiednie dla tego rodzaju odzieży, są oczywiście uważane za wiosnę i lato, kiedy chcesz się wyróżniać, wyglądać jasno i nowocześnie. Letnia biała kurtka jest niezbędna w chłodne letnie wieczory, kiedy nie chcesz przeładowywać ubrania niepotrzebnymi szczegółami. Letnia biała kurtka nie tylko ochroni Cię przed chłodem, ale także będzie wyglądać wspaniale przy każdym ubraniu, sukience, sarafanie, dając swojemu użytkownikowi prawo do poczucia wyjątkowości w romantyczny letni wieczór.

Krótka biała kurtka, odpowiednia również na ciepłą porę roku, podkreśli nowoczesny styl młodzieżowy i będzie wyglądać harmonijnie, na przykład z jeansami lub krótką spódniczką. Natychmiast i łatwość będą głównymi towarzyszami tego łuku.

Żywym przykładem szerokiej gamy tkanin używanych do krawiectwa kurtki jest atlas. Biała satynowa marynarka nadaje zdjęciu szczególnego uroku, ponieważ gra na tkaninie. Jest mało prawdopodobne, że ktokolwiek będzie mógł przejść obok dziewczyny, która rzuciła jej wspaniałe siedzenie na ramionach, podkreślając całą godność postaci, białą satynową kurtkę, nadającą się do uroczystych wydarzeń, chodzenia do teatru lub na koncert.

Biała kurtka damska będzie odpowiednia wszędzie: w pracy, na spotkaniu biznesowym, na spacerze, randce itp. Można go uzupełnić o różne akcesoria, ozdoby, oryginalne broszki, wymyślić swój własny styl - a wtedy będziesz wyglądać niepowtarzalnie. Biała kurtka jest jasną odpowiedzią na monotonię i szare dni powszednie, jest wyrazem prawdziwej indywidualności, która sprawia, że ​​patrzymy na podziw innych.

Biała kurtka 1Biała kurtka 2Biała kurtka 3
Biała kurtka 4Biała kurtka 5Biała kurtka 6
Biała kurtka 7Biała kurtka 8Biała kurtka 9