Obecnie wiele dziewcząt woli kożuchy. W rzeczywistości są one znacznie wygodniejsze w prowadzeniu, a zimy w środkowej strefie naszego kraju przestały być tak poważne, że można je ubrać długo futra .

Białe futro - odmiany

Aby wyróżnić się z tłumu, ale nadal nie frekwencja publiczności, można kupić w zimnym sezonie biały kożuch. On, pomimo swojej nieaktywnej barwy, wygląda bardzo jasno i niecodziennie i będzie musiał odpowiadać różnym kategoriom kobiet:

  1. Biała kożuch z królika, jak ci, którzy nie lubią kupować rzeczy przez długi czas, nawet jeśli dotyczą futra. Dzisiaj producenci tak szlachetnie "zając" futra, że ​​może on porównać ze swoimi kosztownymi kolegami.
  2. Biała kurtka z norki to doskonały wybór nie tylko na wyjścia, ale także na co dzień. Nawet jeśli futro zostanie zabrudzone, suchy środek szybko wszystko naprawi i przywróci pierwotny płaszcz do futra. Ta opcja jest odpowiednia dla tych, którzy nie boją się zawistnych poglądów.
  3. Biały kożuch z moutonu spodoba się nie tylko dziewczynom, które lubią zaskakiwać i imponować, ale także tym, którzy szanują wygodę i ciepło.
  4. Białe sztuczne kożuchy są również bardzo oryginalne i stylowe dla tych, którzy z jakiegoś powodu nie chcą kupować futra naturalnego.
Z czym się ubrać?

Ta wspaniała rzecz może być połączona z różnymi ubraniami: wszystko zależy od modelu. Ale nadają się idealnie do wyjść, pracy i spacerów. Płaszcze z owczej skóry są tak różnorodne w stylu, że zrobią kilka klasycznych i sportowych. W białym kożuszku z pewnością staniesz się królową.

Jak dbać?

Aby odświeżyć lekko pożółkłe futro, rzemieślnicy ludowi oferują wiele sposobów: od piaskowania, po obróbkę benzyną. Oczywiście, "mistrz jest mistrzem", ale mimo to, jeśli coś ci jest bliskie, lepiej powierzyć to profesjonalistom i oddać je do pralni bez wydawania dodatkowych pieniędzy i nerwów na zakup nowego.

Biały kożuch 1Biały kożuch 2Biały kożuch 3
Biały kożuch 4Biały płaszcz z owczej skóry 5Biały kożuch 6
Biały kożuch 7Biały kożuch 8Biały kożuch 9