Wraz z nadejściem wiosny wszyscy chcą zaktualizować swoją garderobę, dodając do niej nowe notatki, które będą odzwierciedlać nastrój. Jeśli dążysz do czystości i uwielbiasz jasne, a jednocześnie klasyczne rzeczy, zbliżasz się do jasnego płaszcza. Na pewno zwróci na ciebie uwagę, podkreślając swoją kobiecość i pragnienie, aby wyglądać modnie.

Modne białe płaszcze przeciwdeszczowe

Współcześni projektanci nie zignorowali eleganckiego białego koloru, więc biała peleryna jest obecna w kolekcji projektanta. Na wybiegach prezentowane są wykwintne modele, z których wieje morska bryza i świeże powietrze! Christian Dior zaproponował damom biały damski płaszcz przeciwdeszczowy z ściętymi rękawami długości trzech czwartych i okrągłym dekoltem, Michael Kors obstawiał elementy geometryczne i frędzle, a Sportmax prezentował półprzezroczyste płaszcze, wykonane w stylu lakonicznym.

Nie myśl, że lekka odzież wierzchnia zawsze wygląda tak samo. Biały płaszcz można ozdobić niewielkim nadrukiem (groszkiem, klatką) lub mieć pikowaną reliefową fakturę. Pięknie wygląda czarno-biały płaszcz, ozdobiony czarnymi pasami na krawędziach.

Z czym się ubrać?

Lekka odzież wierzchnia nadaje się do suchej, ciepłej pogody. Jeśli szukasz czegoś uniwersalnego, które możesz nosić przy każdej pogodzie, lepiej wybrać biały skórzany płaszcz. Nie pozwoli to na zwilżanie i zapewni ochronę przed przenikliwym wiatrem i zimnem.

Do późnej wiosny lub wczesnej jesieni odpowiednie są płaszcze przeciwdeszczowe z powłoką PCV lub bawełnianą.

Logicznie pojawia się pytanie: z czym połączyć taki płaszcz przeciwdeszczowy? Najlepszym zestawem będzie lekka sukienka i beż półbuty lub botki. Jeśli pozwala na to pogoda, możesz założyć buty. Staraj się nie łączyć płaszcza przeciwdeszczowego z dżinsami i ciemnymi spodniami. Ten element garderoby sugeruje świąteczne i biurowe obrazy, ale w żadnym wypadku styl Kezhual.

Biały płaszcz przeciwdeszczowy 1Biały płaszcz przeciwdeszczowy 2Biała peleryna 3
Biały płaszcz przeciwdeszczowy 4Biały płaszcz przeciwdeszczowy 5Biała peleryna 6
Biały płaszcz przeciwdeszczowy 7Biały płaszcz przeciwdeszczowy 8Biały płaszcz przeciwdeszczowy 9