Wiele kobiet, wybierając ciepłe ubrania wykonane z naturalnych materiałów, ma do wyboru - co lepiej kupić - futro z owczej skóry lub futro. Przyjrzyjmy się wszystkim aspektom, które pomogą ostatecznie zdecydować, co uzupełnić zimową garderobę.

Płaszcze i kożuchy damskie - co jest lepsze?

Aby dokonać właściwego wyboru, musisz określić, co najlepiej pasuje do następujących cech:

  1. Co jest cieplej - futro lub kożuch? Na zimę zdecydowanie ważniejsze jest, aby wybrać ciepłe ubrania. Aby zdecydować, co będzie cieplej, musisz zrozumieć, co tworzy płaszcze i futra. Na zewnątrz skóry owczej, a wewnątrz jest obszyta futrem. Futro w środku ma podszewkę, a jej zewnętrzna strona składa się z futra. Oczywiście płaszcz z owczej skóry jest bardziej odpowiedni do zachowania ciepła: nawet jeśli zwracasz uwagę na zwierzęta, możesz zobaczyć, że w zimie rozgrzewają się ze względu na fakt, że futro tworzy rodzaj podkładki termicznej, a zatem nie zamrażają. Dlatego płaszcz z owczej skóry jest zawsze cieplejszy niż futro.
  2. Praktyczność. Z uwagi na to, że kożuch z zewnątrz ma gładką powierzchnię, o wiele wygodniej jest go pielęgnować niż za futrem. Ponadto niedogodność noszenia futra jest spowodowana tym, że musi być przechowywana w specjalnych warunkach, aby futro nie blakło i nie kruszy się.
  3. Piękno Futro jest zdecydowanie piękniejsze niż futro z owczej skóry, ponieważ eleganckie futro wygląda elegancko. W tym samym czasie płaszcz z owczej skóry może mieć piękny futrzany kołnierzyk, który wystarczy, aby wyglądać stylowo.

Tak więc, we wszystkich wskazaniach, futro z owczej skóry jest wygodniejsze niż futro, ale jednocześnie ma jedną wadę - wagę. czym jest cieplejszy płaszcz z owczej skóry lub futro Są to ciężkie ubrania, a zatem może powstać pytanie, które jest lepsze - płaszcz z puchu lub kożuch?

Odpowiadając na to, nie można nie zwrócić uwagi na lekkość puchowej kurtki, ale jednocześnie jest ona przeznaczona tylko na kilka sezonów. Puchatek zsuwa się z czasem i nie nagrzewa się w ten sam sposób, jak na początku. Płaszcz z owczej skóry pozostaje ciepły przez wiele lat.

Jak wybrać wysokiej jakości kożuch i futro?

Wysokiej jakości kożuch powinien mieć:

  1. Mocno wypchane futro, które nie jest wyciągane, jeśli je uszczypniesz.
  2. Tight, ale jednocześnie miękka skóra, która charakteryzuje się elastycznością.

Jakość futro powinien mieć:

  1. Wspaniałe futro, które się nie kruszy.
  2. Między szwami nie powinno być "łysych łatek" - futro powinno być jednakowe we wszystkich częściach futra.