Najbardziej popularną odzieżą wierzchnią w Rosji była kurtka puchowa lub jak ją nazywano w "kurtce puchowej". Ten produkt pochodzi z Kanady, gdzie często występują ciężkie zimy. Pierwsze puchowe kurtki zostały zaizolowane naturalnym puchem, który wytworzył warstwę termoizolacyjną. Jednak wraz z rozwojem technologii zaczęto stosować inną nowoczesną izolację syntetyczną, w szczególności sintepon, poliamid i nylon. Materiały te nie powodują alergii, nie zasadzają owadów, mają większą odporność na zużycie.

Asortyment obejmuje wiele rodzajów kurtek, które różnią się wyglądem i fakturą materiału. Ale głównym czynnikiem przy wyborze kurtki puchowej jest kolor. To na nim dziewczyny stają się pierwsze. Z nieznanych przyczyn najbardziej popularną jest puchowa kurtka dla kobiet. Chociaż dlaczego nie jest jasne? Biały kolor, będący symbolem czystości i niewinności, zawsze przyciągał kobiety. A jeśli chodzi o odzież wierzchnią, w szczególności kurtkę puchową, to kolor biały jest zazwyczaj ulubiony. Na tle spadających płatków śniegu i pokrytych śniegiem drzew dziewczyna w lekkiej kurtce będzie wyglądała bardzo organicznie. Pomimo wszystkich zalet, biała kurtka puchowa ma kilka znaczących wad:

  1. Szybko brudne. Rzeczywiście, na białych kurtkach puchowych bardzo często pojawiają się plamy i plamy, chociaż wydawało się, że naprawdę nigdzie nie chodzisz. Tak więc kurtka wymaga częstego czyszczenia. Spróbuj wybrać produkt odpowiedni do prania w pralce.
  2. Wizualnie gruby. Biały kolor zawsze dodaje kilka centymetrów, a rzecz, która sama w sobie jest gęsta, wzmacnia ten efekt kilka razy.

Jeśli wymienione właściwości kurtki puchowej nie powstrzymają cię przed zakupem, powinieneś zapoznać się z asortymentem kurtek do puchu.

Odmiany białych puchowych kurtek

Sama kurtka puchowa wygląda całkiem świeżo i przygnębiająco. Najczęściej jest ozdobiony futrem, co dodaje mu szyku i elegancji. Biała puchowa kurtka z futerkiem będzie odpowiednia zarówno dla młodej studentki, jak i dla dorosłej kobiety, ponieważ futrzane wykończenia sprawiają, że produkt jest bardziej modny. Obecnie istnieje kilka rodzajów wykończeń.

  1. Biała puchowa kurtka z lisem futerkowym. Futro może mieć kilka odcieni, ale najczęściej ciemne futro z lekkimi pasmami. Produkt z długonogim futrem lisa wygląda bardzo elegancko.
  2. Dół kurtki z futrzanym raccoonem. Ten produkt jest tańszy z lisem. Futro ma jasnobrązowy kolor i miękką teksturę. Futro szopa zdobi rąbek kaptura i linię zapięcia.
  3. Biała kobieca kurtka puchowa z futrem lisa. Czerwony kolor lisiego futra daje jednocześnie wrażenie agresywności i lekkiego wdzięku. Futro kontrastuje z białą tkaniną kurtki i przyciąga uwagę wszystkich.

Jak widać, istnieje wiele puchowych kurtek. Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz futra dekoracyjnego, wybierz białą zimę skórzana kurtka puchowa . Pamiętaj jednak, że taki produkt powinien mieć wyłącznie naturalną izolację, ponieważ skóra jest dobrym przewodnikiem ciepła i może spowodować zamarznięcie.

Jak ubrać kurtkę puchową w jasnym kolorze?

Styliści mówią, że biały modne zimowe kurtki puchowe są połączone z prawie wszystkim. To kolejna sprawa, jaki rodzaj obrazu chcesz stworzyć. Romantyczny obraz można uzupełnić długim szalikiem w kolorze buta lub torby. Aby uzyskać jasny styl młodzieżowy, lepiej użyć skróconych modeli kurtek, łącząc je z dżinsami i butami na wysokim obcasie. Stylowy wygląd to połączenie białej kurtki zimowej ze skórzanymi spodniami.

Dla podkreślenia figury pożądane jest użycie pasa lub paska. Nie zapomnij uzupełnić obrazu o jasne akcesoria - czapki, rękawiczki, torby, szaliki. Na białym tle kolorowe dodatki będą wyglądały szczególnie efektownie.

Biała kurtka puchowa 1Biała kurtka puchowa 2Biała kurtka puchowa 3
Biała kurtka puchowa 4Biała kurtka puchowa 5Biała kurtka puchowa 6
Biała kurtka puchowa 7Biała kurtka puchowa 8Biała kurtka puchowa 9