Wybór pełnowymiarowych butów letnich dla kobiet może być prawdziwym wyzwaniem. W końcu w sklepach często nie widzisz modeli zaprojektowanych dla kobiet o niestandardowej stopie i chcesz, żeby te buty były modne.

Cechy letnich butów damskich na całej stopie

Buty damskie przeznaczone dla osób o szerokich stopach, wysokim wzroście lub pełnych łydkach powinny różnić się od standardowej linii kilkoma ważnymi cechami. Po pierwsze, takie buty powinny mieć odpowiednią szerokość i długość. Dlatego łatwo jest zidentyfikować taki model buta za pomocą dużej linijki, która oprócz standardowych rozmiarów zawiera również połowę. Podczas przymierzania takich butów powinieneś czuć się komfortowo w bocznych częściach nóg, pad nie powinien naciskać.

Innym ważnym aspektem wyboru butów na lato dla stopy pełnej jest właściwy dobór pięty i wysokości podeszwy. Pięta powinna być obecna, ale mała, do 5 cm wysokości, która ma szeroki, stabilny kształt. Nie wybieraj modeli trójkątnych ani obcasów. Alternatywą dla pięty może być wygodny i stabilny klin. Podeszwa powinna być wykonana ze specjalnych, lekkich materiałów, które usuwają część ładunku ze stóp podczas chodzenia.

Wreszcie, buty z pełną stopą na lato powinny być wykonane z najbardziej naturalnych materiałów: skóry, zamszu lub tekstyliów, a także mieć dobrą wentylację, na przykład, perforacja w całym modelu.

Aktualne modele letnich butów na całej stopie

Pomimo dużej liczby ograniczeń, które nakładają się na wybór odpowiedniego modelu struktury stopy, istnieje wiele opcji na letnie buty, które są idealne nawet dla kobiet o podobnych nogach. Po pierwsze, powinniśmy wspomnieć o bardzo modnym modelu w ciągu ostatnich kilku sezonów - kapcie-kapcie. Są bardzo wygodne, wygodne, a osobliwości tego buta już a priori sugerują dość szeroki obszar dla stopy. Takie pantofle mogą być uniwersalną opcją letnią.

Również odpowiedni i modny będzie wyglądać latem mokasyny z miękkiej skóry z perforacją, która z czasem może przybrać postać stopy. Ich modele są teraz dostępne w różnych kolorach i odcieniach.

Sandały, specjalnie stworzone dla kobiet z pełnymi nogawkami, to również obowiązkowa pozycja na lato. Wpuść w swoją szafę tylko jedną parę, ale starannie dobraną pod względem kształtu i wielkości, a na pewno stanie się najbardziej kochaną i często używaną. Nie bądź leniwy i obejrzyj kilka sklepów w poszukiwaniu idealnego modelu. Na przykład firma Askalini oferuje wiele różnych opcji na letnie buty na całej stopie.

letnie buty dla kobiet w pełni1letnie buty damskie pełne leg2letnie buty damskie pełne leg3
letnie buty dla kobiet w pełni 4letnie buty damskie pełne leg5letnie buty damskie pełne leg6
letnie buty damskie pełne leg7letnie buty dla kobiet na pełnej stopie8letnie buty damskie pełne leg9