Włochy od dawna i mocno ugruntowały sobie prawo do nazywania ich trendsetterami. A wszystko to dzięki projektantom mody, którzy wypełniają włoską ziemię. Niezmienne poczucie stylu, z którym trudno się kłócić, elegancki, elegancki, luksusowy - to wszystko Włochy.

Dla każdego z nas, który uważnie śledzi modę i szanuje swój indywidualny styl w strojach, włoska moda zawsze będzie autorytetem, a jesień 2013 to potwierdza. W nowym sezonie pojawiły się już pokazy jesiennych kolekcji znanych włoskich projektantów, dzięki którym ostatecznie ukształtowały się trendy tej jesieni.

Główne trendy sezonu

Co więc włoska moda na rok 2013 oferuje nam w tym sezonie? Głównym nurtem tego czasu było udane połączenie klasyki i elegancji z nowoczesnymi nietypowymi kształtami i cięciami. Szczególne miejsce zajmują męskie sylwetki kurtek, żakietów i płaszczy - dzięki specjalnemu kontrastowi te rzeczy wyglądają kobieco i stylowo, a poza tym są wygodne i praktyczne.

Szczególnym tematem garderoby damskiej, która wpłynęła również na modę włoską roku 2013, są sukienki. Tutaj projektanci preferują klasykę, formy i ostatnie zamieszanie, jeśli mówimy o kolorach i akcesoriach. Idealnie osadzone etui mogą mieć nietypowy nadruk, ale jednocześnie wyglądać lakonicznie i elegancko.

Specjalne trendy włoskiej mody

Specjalna sekcja to włoska moda na cały 2013 rok. W tym sezonie, podobnie jak w innych, włoscy projektanci nie unikali dziewcząt i kobiet o nietypowych parametrach i stworzyli specjalnie dla nich ubrania, które korzystnie podkreślają formy, umiejętnie maskując niedociągnięcia. Włosi wiedzą, jak dopasować sukienkę lub bluzkę, aby ją ubrać, kobieta wizualnie upuści kilkanaście kilogramów, a dodatkowo da szanse cienkim.

Włoski moda z dzianiny 2013 - kolejny specjalny kierunek, który zrobił furorę w świecie mody. Przytulne dzianinowe swetry rozpinane, swetry i berety nie są pierwszym sezonem w szeregach must have modern women of fashion. Spójrz na te rzeczy delikatnie, pięknie i kobieco, ale jednocześnie nie są pozbawione elegancji.

Wszystkie te cechy i kierunki, które zostały zaprezentowane w tym sezonie na wybiegach, zostały już z powodzeniem przyjęte przez włoską modę uliczną 2013. Wyraźnie widać tendencję sylwetki męskiej w odzieży wierzchniej dla kobiet, a także powrót z jasnego i różnorodnego obrazu kształtów i kolorów do bardziej szlachetnych i spokojnych kolorów. i drukuje.

włoska moda jesień 2013 1włoska moda jesień 2013 2włoska moda jesień 2013 3
włoska moda jesień 2013 4włoska moda jesień 2013 5włoska moda jesień 2013 6
włoska moda jesień 2013 7włoska moda jesień 2013 8włoska moda jesień 2013 9