Żaden artykuł nie został napisany o naturalnym pięknie Jennifer Aniston, ale sama aktorka, dzięki swojemu naturalnemu wyglądowi, stała się twarzą wielu błyszczących czasopism. Po 40 latach utrzymywanie twarzy i ciała w idealnym stanie, prawie bez użycia kosmetyków, jest bardzo trudne. Ale Jennifer Aniston odnosi sukces bez większych trudności.

Jennifer Aniston Lifestyle

Postać Jennifer Aniston zazdrościłaby każdej kobiecie. Według aktorki samokontrola jest pierwszą gwarancją udanego występu. Rzeczywiście, w tym Jennifer nie jest gorszy od wielu. Codzienne treningi cardio i ćwiczenia oparte na asanach Hatha Yoga pomagają zachować dobrą formę gwiazdy. Ponadto celebryta przywiązuje dużą wagę do ćwiczeń oddechowych i świadomości percepcji. Oczywiście są dni, kiedy jest po prostu zbyt leniwie, ale nawet wtedy Aniston jest zajęty na bieżni.

<Znacząca rola w zdrowym stylu życia Jennifer Aniston to odżywianie. Jest to zawsze żywność o niskiej zawartości węglowodanów i picie dużej ilości wody dziennie. Chociaż tutaj, Jen od czasu do czasu rezygnuje z rozluźnienia i może rozpieszczać się szklanką martini lub margarity. Główną zasadą dla aktorki jest obserwowanie umiaru we wszystkim.

Sekrety piękna Jennifer Aniston

Makijaż Jennifer Aniston nie zawsze można zauważyć, ponieważ bardzo umiejętnie używa makijażu. Naturalność i prostota są głównymi składnikami wizerunku Jennifer Aniston. Aktorka nie lubi jasnego ekstrawaganckiego makijażu. Szaro-niebieskie oczy Jennifer Aniston pasuje do brzoskwiniowych, brązowych lub jasnoszarych kolorów, które są używane głównie przez aktorkę w makijażu oczu. Nie podkreśla konturu za pomocą eyelinera i może tylko lekko uderzyć ołówkiem antracytowym wzdłuż linii rzęs. Oczy aktorki są blisko zasadzone od siebie. Aby wizualnie je rozdzielić, Jennifer podkreśla kąciki jej oczu.

Od jaskrawych odcieni szminki Jennifer Aniston odmówiła, ponieważ wizualnie zwężają usta. Aktorka używa szminki w kolorze brzoskwini, karmelu lub bezbarwnej.

Wiedząc, że słońce starzeje się na skórze, aktorka pojawia się na plaży niezwykle rzadko. Skóra Jennifer Aniston wygląda na opaloną z powodu bronzera. Świeżość i młodzieńczość skóry, zgodnie z samą gwiazdą, zostaje zachowana dzięki temu, że nie pali.

Naturalne piękno Jennifer Aniston odegrało niewielką rolę w jej karierze. Prawdziwa jest główna zasada gwiazdy Hollywood. A jeśli jest całkowicie szczery, nie straciła go.

Makijaż Jennifer Aniston1Makijaż Jennifer Aniston2Makijaż Jennifer Aniston3
Makijaż Jennifer Aniston4Makijaż Jennifer Aniston5Makijaż Jennifer Aniston6
Makijaż Jennifer Aniston7Makijaż Jennifer Aniston8Makijaż Jennifer Aniston9