Lara Stone jest jednym z najlepiej opłacanych modeli o światowej sławie. Jest dość często spotykany na pokazach mody, a błyszczące publikacje sprawiły, że stał się ulubionym, nie przestając podziwiać wyglądu i talentu modelu. Lara Stone jest dziś jednym z najbardziej popularnych modeli na świecie.

Parametry Lara Stone

Parametry z rysunku 84-60-89. Waga modelu to 56 kg. Lara Stone ma 178 cm wzrostu.

Biografia Lary Stone

Lara urodziła się 20 grudnia 1983 r. W Danii i żyła życiem zwykłej dziewczyny. Moment, który przemienił całe jej życie i stał się fatalny, wydarzył się w Paryżu. To właśnie tutaj, w stolicy mody, jej ojciec przyprowadził ją, by pokazywała swoim córkom miejskie zabytki. Na stacji metra wysoka i szczupła 14-letnia dziewczyna przypadkowo zobaczyła modelowego agenta. Złożył Lara ofertę, aby stać się modelką.

Od tego czasu życie Lary całkowicie się zmieniło, zobaczyła swój cel i zaczęła się do niej zbliżać. Po 3 latach, w wieku 17 lat, Lara Stone bierze udział w słynnym konkursie Elite Model Look. I chociaż nie udało jej się przebić, została uznana za bardzo kolorowego uczestnika. Niektórzy eksperci z konkursu zauważyli, że dziewczyna w ogóle nie spełniała kryteriów standardowego modelu. Przepaść między zębami, kształt nóg i specyficzny chód nie pasowały do ​​obrazu klasycznego wyglądu idealnego modelu. Jednak to właśnie te różnice stały się punktem kulminacyjnym modelu Lara Stone, a bez niego nie wyróżniałoby się wśród ogromnej liczby jego kolegów.

Aby wygrać konkurs Elite Model Look, nie było to przeznaczeniem, ale Lara złożyła ofertę pracy w agencji Elite Model Management jako dość obiecujący model. Przez 7 długich lat Lara Stone pracowała pilnie i zyskiwała profesjonalizm, dopóki nie zdecydowała się na zmianę pracodawcy.

Najlepsza godzina Lary Stone

Glory przyszła do niej właśnie po tym, jak poszła do pracy w agencji modelek IMG. Pierwsze zaproszenie od Ricardo Tishi - aby otworzyć jesienno-zimowy pokaz Givenchy, po którym lawina odniosła sukces. Jak od róg obfitości, zbierają się propozycje takich światowych firm jak Miu Miu, Prada, Lanvin, Marc Jacobs i Chanel. Lara Stone staje się twarzą firm reklamowych, takich popularnych marek jak Hugo Boss, Givenchy, Calvin Klein i wielu innych.

Najlepsi fotografowie z całego świata - Jürgen Teller, Steven Klein i Steven Mazel, proszą ją o współpracę. W rezultacie zdjęcia dziewczyny zdobiły jeden z najlepszych i najbardziej znanych magazynów modowych. Lara Stone szczególnie lubił magazyn "Vogue", poświęcił całe zagadnienie genialnemu modelowi.

Jak się okazało, niezwykły, lekko niestabilny spacer Lary Stone na podium jest w pewnym stopniu wyjaśniony przez jej raczej małą jak na taki wzrost, 37 stóp. Ona nosi co najmniej jeden rozmiar mniejszy niż standardowe buty dla modeli mody. Dlatego musiała zbezcześcić w większych, niestabilnych butach. Lara wyznała kiedyś w jednym wywiadzie dla dziennikarzy, że nie lubi chodzenia po wybiegu, a kiedy wychodzi, powtarza się jako mantra: "Nie upaść! Nie upaść! Nie upuszczaj! "Dom mody Givenchy zimą 2007 roku wykonał specjalnie dla niej buty dla zwierząt domowych w rozmiarach 37, 5 odpowiednich dla niej, z czego Lara była bardzo zadowolona.

Życie osobiste Lary Stone

Jesienią 2009 roku Lara Stone zaczęła spotykać się z brytyjskim komikiem Davidem Walliamsem. Niecały rok później, w maju 2010 r., Odbył się ich ślub. Oszałamiająca uroda sukni panny młodej była dziełem utalentowanego Ricardo Tisci. Teraz, w 2013 roku, para czeka na narodziny pierwszego i bardzo pożądanego dziecka.

Lara Stone1Lara Stone2Lara Stone4
Lara Stone3Lara Stone5Lara Stone6
Lara Stone7Lara Stone8Lara Stone9