Nie bez powodu cały świat podziwia styl księżnej Cambridge, ponieważ bez względu na to, w którym uczestniczyła, zawsze ubrana jest w nienaganny gust i styl. Stroje Kate Middleton są zarówno proste, jak i eleganckie, a stylowe dodatki dopełniają obrazu i czynią go jeszcze bardziej spektakularnym. Po zaręczynach z księciem Williamem, Kate Middleton stała się prawdziwą ikoną stylu. Królewskie wesele gloryfikowało ją na całej półkuli Ziemi.

Obraz Kate Middleton

Wizerunek księżnej zawsze uosabia angielską powściągliwość i udział arystokracji. Wie, jak właściwie podkreślić całą swoją godność przy pomocy ubrań. Miliony dziewczyn na całym świecie chcą być jak ona i próbować ją naśladować. Co zaskakujące, szafa Kate Middleton zawiera nie tylko drogie przedmioty od znanych projektantów, ale także ubrania bardziej demokratycznych marek, na przykład: Zara, Reiss i tak dalej. Uważa, że ​​ubrania powinny być przede wszystkim wygodne i odpowiednie dla konkretnej osoby. Aby wyglądać stylowo, nie trzeba dążyć do mody, wystarczy poznać zalety swojej figury i umiejętnie wybrać ubrania dla niej.

Nawet najbardziej podstępni ludzie i guru w świecie mody nie mogą potępić księżnej w złym guście i braku poczucia stylu. Gdziekolwiek szła Kate, jej stroje są zawsze eleganckie i zgodne z zasadami ubioru danego wydarzenia.

Suknie Kate Middleton

Stroje księżnej Cambridge są tak różnorodne pod względem stylu i faktury, że jej obrazy nigdy się nie powtarzają, a za każdym razem, dzięki odpowiednio dobranej biżuterii i dodatkom, gra się je w nowe kolory. Jeśli zaplanowano świąteczną ceremonię, kobieta wybiera w sukience wdzięczną sukienkę, która korzystnie podkreśla talię i nienaganną figurę. Żadna z wieczorowych strojów Kate Middleton nie wywołała niezadowolenia wśród znanych krytyków mody. Nie bez powodu znalazła się na liście honorowej jako jedna z najbardziej stylowych gwiazd 2012 roku.

Czapki są niezbędnym elementem garderoby wszystkich członków szlachetnej rodziny królewskiej. Księżniczka nie jest wyjątkiem. Czapki Kate Middleton zwykle wybiera piórami, które nie dodają jej dodatkowego wieku i stopnia. Jej stroje wyróżnia kapryśność, nie każdy może je nosić, ale młoda kobieta sprytnie łączy rzeczy i zawsze wygląda stylowo i młodo. Kate uważa, że ​​nawet zakładanie czapki powinno unikać nadmiernej surowości i pretensjonalności, ponieważ naturalność obrazu jest przede wszystkim.

Najlepsze stroje Kate Middleton

Kate Middleton - nieczęsty gość na czerwonym dywanie. Ale w tych rzadkich chwilach, kiedy małżonek księcia Williama nadal pojawia się w wieczory towarzyskie, może łatwo dać początek każdej hollywoodzkiej gwiazdce. Ulubione stroje Kate to przepiękne sukienki w podłodze w klasycznych kolorach: czarnym, perłowym, białym i jasnoszarym. Inaczej ich podstawą są często rozkloszowane spódnice i sukienki poniżej kolan, z zaakcentowaną talią.

Kolorystyka garderoby księżnej składa się głównie z pastelowych odcieni. Jednak ciemnoskóra piękność o zielonych oczach to doskonałe i jasne kolory, takie jak: niebieski, oliwkowy, bordowy, liliowy, mleczny, niebieski. Czasami pozwala sobie na odrobinę odwagi w wizerunku i nakłada na czapki i sukienki "krzykliwych" odcieni: jasnozielony, jasny róż.

Ulubione buty Kate Middleton to klasyczne buty na niskim obcasie, idealne na oficjalne przyjęcia. W przypadku zwykłych punktów sprzedaży 30-letnia kobieta preferuje buty na małej platformie lub klinie.

kate midton 1kate middleton clothes2Kate Middleton Outfits 3
Kate Middleton Outfits4Kate Middleton Outfits 5Kate Middleton stroje 6
Kate Middleton stroje 7kate middleton clothes8Kate Middleton Outfits9