Elena Gilbert jest wzorem dla milionów jej fanów. Bohaterka jednego z najpopularniejszych programów telewizyjnych potrafi nie tylko podbić serca ludzi, ale także wzbudzić zazdrość u kobiet. Oczywiście główną rolę w jej sukcesie odgrywa młodzież i aktywność, które pokonały klucz. Wewnętrzna energia dziewczyny jest niewyczerpana, co wyraźnie odzwierciedla jej wygląd. Jednak ważne miejsce w obrazie zajmuje makijaż Eleny Gilbert, która jest zawsze nieskazitelna i podkreśla tylko godność wyglądu dziewczyny.

Makijaż w stylu Gilberta

Patrząc na zdjęcie Eleny Gilbert, widać, że jej makijaż nie jest zbyt skomplikowany i skomplikowany. Elena używa tylko delikatnych kolorów i preferuje minimalizm w makijażu. W tym samym czasie wizerunek dziewczyny zawsze pozostaje naturalny i kobiecy. Uważa się, że aby osiągnąć naturalność w stylu trzeba spędzić znacznie więcej czasu niż na dekoracyjnym makijażu. W związku z tym, Elena można nazwać dosłownym. Umiejętnie łączy farbę w makijażu, ukrywając wady i podkreślając zalety. Gilbert maksymalizuje swoje naturalne piękno: wyrównuje cerę i skupia się na ustach lub na oczach, które, nawiasem mówiąc, są zawsze kluczem do udanego makijażu.

Elena Gilbert pomalowała delikatnie różową pomadkę. Ten kolor nadaje skórze blask i świeżość. Gilbert używa jaskrawych warg tylko wtedy, gdy jego oczy i policzki nie są podświetlone.

Jeśli uwaga jest zwrócona na oczy, to makijaż Eleny Gilbert jest wykonany w stylu Smokey Ice. W tym makijażu stosuje się brązowe, brązowe lub szare cienie.

Fryzury Elena Gilbert

Wizerunek Eleny Gilbert to delikatna, wesoła, wyrafinowana dziewczyna. Wraz z naturalnym makijażem fryzury Eleny Gilbert są również proste, choć niezwykle różnorodne. To głównie pofałdowane duże loki. Jednak nie raz dziewczyna pojawiła się w kadrze z fryzurą "fishtail" ukośną, "Malvinka", wolną lub ciasną wiązką. Każda fryzura daje obraz Elena Gilbert czułości i świeżości.

Styl Eleny Gilbert zawsze sugeruje romantyczny wizerunek dziewczyny. Dlatego bohaterka serialu "Pamiętniki wampirów" zawsze pasuje bezbłędnie, bez zmiany stylu. Fabuła serialu zyskała dużą popularność, a wyjątkowe obrazy bohaterki odgrywają w tym istotną rolę.

Makijaż Elena Gilbert1Makijaż Elena Gilbert2Makijaż Elena Gilbert3
Makijaż Elena Gilbert4Makijaż Elena Gilbert5Elena Gilbert Makeup6
Makijaż Eleny Gilbert7Elena Gilbert's make-up8Elena Gilbert Makeup9