Wiele dziewczyn chce mieć sławę i popularność, ale życie celebrytów bardzo różni się od zwykłych, ponieważ uwaga ludzi zawsze skupia się na ich osobie. Cóż, paparazzi czekają tylko na jeden zły krok, aby umieścić celebrytę w najbardziej niekorzystnym świetle. Tak więc, bohaterowie słynnego projektu telewizyjnego "Dom 2" w pełni doświadczyli gwiazdorskiego życia, ponieważ byli pod czujnym okiem kamer wideo przez całą dobę, więc fani mogli zobaczyć swoje zwierzęta bez makijażu i specjalnych zabiegów. Proponujemy przyjrzeć się najbardziej efektywnym dziewczętom projektu telewizyjnego, którzy aktywnie prowadzą świeckie życie i cieszą się ich popularnością.

Dziewczynki «Domy 2» bez makijażu

Seksowna Victoria Bonya, wciąż przy projekcie, wzbudziła szczególne zainteresowanie nie tylko mężczyzn, ale także dziewcząt. Porwała najlepszych kawalerów i zazdrościła wielu uczestnikom projektu. Dziś jest to dość udana i urzeczywistniona osobowość. Jej fani zawsze byli zainteresowani oglądaniem reality show House 2 bez makijażu. A ponieważ wygląd dziewczyny jest wystarczająco atrakcyjny, nawet bez kosmetyków, z radością spodobała się jej fanom, zamieszczając ją na swojej stronie Selfie w naturalny sposób.

Uczestnicy dom 2 bez makijażu 2

Inną błyskotliwą uczestniczką była Alena Vodonaeva , która różniła się od innych nie tylko postacią idealną, ale także zuchwalczą postacią, ciągle robiącą skandale ze swoimi partnerami. Po zakończeniu projektu była solistką jednej grupy, a dziś dziewczyna jest nie tylko słynnym telepotem, ale także szczęśliwą matką.

Uczestnicy dom 2 bez makijażu 4

Ale Dasha Pynzar znalazła szczęście w projekcie, dzięki czemu zyskała nie tylko sławę, ale i rodzinę. Po programie telewizyjnym para postanowiła założyć własną firmę, a dziewczyna właśnie wypuściła pierwszą kolekcję modnych ubrań, która jest potrzebna.

uczestnicy dom 2 bez makijażu 1

Olga Buzova zapamiętała wszystko dzięki jej radości i naiwności. Jej długotrwała relacja z Romanem Trietiakowem zakończyła się niepowodzeniem, ale to nie powstrzymało dziewczyny od zajęcia jej po opuszczeniu projektu. Atrakcyjna blondynka o brązowych oczach i ładnym wyglądzie dzisiaj prowadzi najbardziej aktywne życie gwiazd. Próbowała występować w roli piosenkarki, modelki, aktorki, pisarki, prezentera radiowego, redaktora naczelnego magazynu, aw 2008 roku zastąpiła jeden z wiodących projektów House 2. Poza tym Olga wraz z jedną marką wypuściła kilka kolekcji modnych ubrań. Dziś Olga jest szczęśliwą żoną Dmitrija Tarasova.

uczestnicy dom 2 bez makijażu 3

Żyj bardzo pod stałym nadzorem milionów widzów. I nie chodzi o to, że fani widzieli ich bez makijażu, z opuchniętymi oczami, kiedy obudzili się rano. Trudno było być sobą i nie odgrywać pewnych ról w kamerze. Jednak pomimo wszystkich trudności wielu udało się wiele osiągnąć dzięki pracy nad sobą, gorliwością i cierpliwością.

Oferujemy zdjęcia najzdolniejszych uczestników projektu telewizyjnego House 2 bez makijażu.

Uczestnicy dom 2 bez makijażu 5Uczestnicy dom 2 bez makijażu 6Uczestnicy dom 2 bez makijażu 7
Uczestnicy dom 2 bez makijażu 8Uczestnicy dom 2 bez makijażu 9uczestnicy dom 2 bez makijażu 10