Gwiazda filmów Avatar i Fast and Furious, dziewczyny, dla której sława buntowników i hałaśliwych kobiet utknęła w Hollywood, nie wystarcza, aby zobaczyć zdjęcia, które są kobiece, uosabiające dobroć i ciepło. Ale dzięki sesji zdjęciowej dla magazynu Maxim, fascynujący Michel Rodriguez pojawił się przed armią jej wielu wielbicieli w zupełnie innym świetle.

Cześć Michelle Rodriguez w sesji zdjęciowej dla "Maxima"

Wyjątkowa okazja, by zobaczyć małą dziewczynkę Michelle nie w mundurze wojskowym, z napompowanymi mięśniami i pełnym uniformem, ale w prostej sukience, eleganckich spodniach. Co zaskakujące, jak piękna aktorka wygląda w zupełnie innym, prawdopodobnie nawet niecodziennym kształcie dla siebie. W końcu jej rolą jest rola męskich i prymitywnych bohaterek, które niestety lub nie, ale uosabiają prawdziwą naturę gwiazdy.

Nie byłoby zbyteczne, aby zauważyć, że dziewczyna ma daleką od ideału reputację: aktorka została aresztowana za jazdę pod wpływem alkoholu i za próbę pobicia jej współlokatora.

Powracając do tematu sesji zdjęciowej Michelle Rodriguez w Maxim i jej nowego wizerunku, warto wspomnieć, że nie tak dawno temu, na premierze filmu "Szybcy i wściekli-7" w Los Angeles, dziewczyna przyćmiła wszystkich kolegów z show biznesu, pojawiając się przed gwiezdną publicznością w spektakularnym bordowa sukienka ozdobione koronkowymi wykończeniami z Vivienne Westwood.

мишель родригес в платьемишель родригес на премьере форсажмишель родригес в кино

Patrząc na te zdjęcia, cały świat jest zmieszany: dlaczego taka piękna kobieta ukrywa swoje luksusowe formy, uwodzicielskie zakręty, kobiecą sylwetkę pod, powiedzmy, chłopięco ubraniami?

Czytaj także
  • Życie osobiste Kristanny Loken
  • Vin Diesel zebrał 100 milionów fanów na Facebooku
  • Charlize Theron wygrał rolę głównego złoczyńcy w filmie "Szybcy i wściekli 8"

Pomimo tego, że gwiazda ma daleka od anielskiego charakteru, nadal dla "Maxima" pozowała jej nie na wpół nagą, jak czyni to wiele celebrytów. To prawda, że ​​w Internecie można znaleźć wiele zdjęć Michela w stylu "nago", które prawdopodobnie wpadają w sieć ze względu na pijany stan Rodrigueza.

женственная мишель родригес мишель родригес в белом платье мишель родригес позирует
мишель родригес в брюкахмишель родригес в джинсахмишель родригес в майке
мишель родригес в черной майкемишель родригес на фотосессиимишель родригес улыбается